Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez szerinted is izléses...

Ez szerinted is izléses politikai humor?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik. Igen ötletes felhívni a figyelmet korunk nagy veszélyére. Neked is bejön ? [link]
2018. ápr. 5. 10:33
1 2
 1/14 tgt ***** válasza:
31%
Ez ízléstelen, undorító.
2018. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

A kormány média sokat foglalkozik a migrációval, viszont a leglényegesebb dolgot sosem mondja ki:


1: A migránsok egyáltalán nem akarnak Magyarországba vándorolni, vagy épp itt maradni. Az úticéljaik főként Németország, Ausztria, Svédország.


2: Magyarországon nem a bevándorlás, hanem a kivándorlás a fő probléma. Rengeteg magyar hagyja el az országot hogy nyugatra költözzön, ezzel viszont semmit sem kezd a kormány.

2018. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Attól hogy nem akar ide jönni, mert Londonban jobb, még nem jelenti azt hogy oda mindenki befér. Ide is szét kell osztani migránst. Az EU követeli a migránsok végleges befogadását.


2.A kivándorlás is probléma, sőt nem találom a csavarhúzóm, ez is nagy probléma. Nem tudom hogy jön ide.

A kivándorlás azért van, mert nyugaton magasabb az átlagfizetés. Ez mindig így volt, csak eddig nem lehetett kivándorolni.

2018. ápr. 5. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát, hogy ízléses, az "költői" túlzás.
2018. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
24%

Hova fejlődik a világ...

Az még oké, hogy ez van, felhívja rá az embereket...de így, muszáj ezt így?! Ez nagyon ízléstelen és gyerekes!

2018. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én jót nevettem rajta. Mit jelenthet ez? A te szád is a füledig ért közben ? :XD.
2018. ápr. 27. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
nekem tetszik! :D
2018. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én felhívtam az egyiket, beköltözött hozzánk ega ilyen szakállas muki, aztán mikor elkezdett este hangosan imádkozni,agyoncsaptam, és felszeleteltem, majd bedobtam a fagyasztóba. Ma esszük az utolsó adagot a családdal.
2018. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
47%
Nem ízléses, de politikainak politikai. Humort viszont nyomokban sem tartalmaz.
2018. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem csak ostoba, alantas, szégyenletes. Politikainak nem nevezném, mert az a közügyekkel való törődésről szólna, humornak még kevésbé, mert hiányzik belőle a szellemesség.


Korunk nagy veszélyei viszont a következők:

túlnépesedés, klímaváltozás, környezetszennyezés, fajok tömeges kihalási hulláma, a nyomorgó harmadik világ, ökológiai katasztrófák, pándémiák, atomfegyverek, rasszizmus, nacionalista sovinizmus, vallási és etnikai intolerancia, az általános műveltség szintjének csökkenése, az iskolarendszer alacsony hatékonysága...

2018. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!