Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kérdésről, igaz, hogy provokáció de azért érdekelne mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]

Annyi volt még, hogy a végére még oda volt írva, hogy:

"Dr. Schwarz Ferenc neuropszichiáter és patológus"


Nem akarok sértegetni senkit sem de hálás lennék ha megosztanátok a gondolataitokat ezzel kapcsolatban :)



2015. szept. 16. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ezt nem a "Rasztás Dzsimi" tette fel, én is úgy mentettem csak el, mert jó poénnak tartottam :D
2015. szept. 16. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Most mondjam ki a nyilvánvalót?: Hülyeség.


Először is nem lehet a liberalizmusról ennyire átfogóan beszélni. Nem mentális beállítottság, hanem egy ideológia. És mint minden ideológiának, ennek is vannak szélsőséges "pártolói". Míg az "ultraliberalizmust" elítélem, mert dekadenciát közvetít, addig bizonyos mértékben szükség van a liberalizmusra (viszont ahogy mondtam, ismerni kell a határokat).


Persze, érthető, hogy az eredeti kérdés kiírója, cinikusan ír a liberalizmusból, de így is csöpög a gyűlölettől a megfogalmazás. Az utolsó mondat pedig ugyanúgy alkalmazható az elvakult nemzetiekre is, mint ahogy az ultraliberalistákra.


Itt leszögezném, hogy nem pártolom, sőt elítélem a migránsokat (mármint a gazdasági bevándorlókat, amiből jelentősen több van mint tényleges menekültből), az olyan fajta multikulturalizmussal nem értek egyet ami a "fejlett" európai országokban megy, tudomást veszek bizonyos kisebbségek problémáiról, bűnözéséről, nem hunyok szemet felette, és szeretem a hazámat. Ami néhányaknak nem tetszhet az az, hogy a melegekkel semmi bajom, amíg négy fal között csinálják, és az abortuszt is elfogadhatónak tartom, ha a körülmények indokolják (például: fiatalkori, figyelmetlenségbőli terhesség okán, vagy a gyermek alapvető szükségleteinek megteremtésének hiánya miatt).

2015. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem is kell hozzátenni, első tökéletesen megfogalmazta (egyet is értek vele, mindenben).
2015. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!