Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért nem értik...

Fideszesek miért nem értik meg, hogy Orbán hazudik?

Figyelt kérdés

Soros itt-ott. De tulajdonképpen maga viki kiskirály is soros zsoldos, mert soros pénzén tanult. Sőt! Soros támogatta a Fideszt a kezdetekben, szóval minden fidesz tag Sorosnak köszönhetné, hogy ott van. A kerítést senki nem bontaná le, nem is az ő ötletük volt. Befogadtak fű alatt akárkit + még pénzeseket is. Nem hiszem el, hogy 90 feletti iq pontszámmal, és 60 év alatt normális ember megszavazná megint ezeket. Szocializmus 2.0 lesz, az tuti...


Nem ellentmondásos vagy gáz a fideszben hinni hmm?


2018. ápr. 5. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%

"Soros itt-ott. De tulajdonképpen maga viki kiskirály is soros zsoldos, mert soros pénzén tanult."


És? Gyakran megesik, hogy a tanítvány a mestere ellen fordul. Gondold csak el: mint Anakin Skywalker és Obi Wan Kenobi.


"Befogadtak fű alatt akárkit + még pénzeseket is."


Nem helyeslem, de a magyar kormány döntése volt, megteheti. De nem Brüsszel írja elő.


Az ellenzék - tán a Jobbikot leszámítva, de arra sem vennék mérget - simán befogadná mind.

2018. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom,a szavazó táborát ismerem mind a két pártnak,nem kétséges melyik a rasszista.

De csak ha az itt leírt hoozászólásokat nézed abból is kiderül.

2018. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

#5-ös, te honnan veszed, hogy nem akarnak idejönni? Beszéltél velük? Tény, hogy a fejlettebb külföldi országok az elsődleges célpontok, de a bevándorlás krízise egész Európát fenyegeti. És ez tény. Egy biztonságpolitikai szakértő elmagyarázta, túlnyomó többségük nem dolgozik egyáltalán, nem munkával keresnek pénzt, úgyhogy itthon sem kell nekik elmenni utcát söpörni, az állam valamint a lakosság adója teszi lehetővé nekik, hogy legyen biztos szállásuk, étel, ital, plusz némi lóvé is, amiből simán eléldegélnek, az az egy kritérium van feléjük nézve, hogy a nyelvet kell tanulniuk. Ennyi. Szerinted ha az Unió kiszabja ránk ezeket a feltételeket, fogja őket érdekelni, melyik országba vannak?

#1-es, nálad a pont!

2018. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,a szavazó táborát ismerem mind a két pártnak,nem kétséges melyik a rasszista.

De csak ha az itt leírt hoozászólásokat nézed abból is kiderül."


Nem a szavazótábortól lesz egy párt rasszista vagy sem, igen van néhány rasszista ember a Jobbikban párton belül is (akik mostanában nem tettek semmi durva nyilatkozatot), de ettől Vona, aki vezeti és az egész párt ámblokk nem lesz rasszista, továbbá ha a nyilatkozatokat nézzük akkor most a fideszesek azok akik újra és újra rasszista kijelentéseket tesznek (illetve egyesek szerint burkoltan zsidóznak, bár szerintem csak hagyják,h hogy úgy értse aki akarja).

2018. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

#1 elvtárs, hogy telepítenék le, ha a fidesz már letelepítette őket? 23000 migri...


#13 elvtárs, nincs olyan hülye aki ide akarna jönni, hiszen még a magyarok is elhagyják az országot. Mellesleg jöhettek a migrik egy ideig, de mind tovább is állt. A keletinél kellett letiltaniuk a komcsiknak a vonatről őket, hogy reklámozhassák hogy meg akarnak szállni minket, pedig a hátuk közepére se kívánják ezt a lepukkant fostelepet.

2018. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan veszed, hogy nem értik meg? Csak mert ha megérti valaki, akkor is szavazhat rájuk.
2018. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem értik, de azt is, hogy minden politikus hazudik.
2018. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15-ös elvtárs, az EU tenne róla, hogy maradjanak. Aki azt hiszi, hogy ha idejönnének és továbbállnának, az naiv. Junckerék tennének róla, hogy maradjanak, a németeknél is laktanyákat adtak át nekik, oktatóközpontokat, ingyenes nyelvoktatást, ingyenes szállást, pénzt kaptak, ingyenes orvosi ellátást, amiért cserébe verik az orvosokat, tehát érdekelté kellene tenni őket abban, hogy maradjanak. Itt sokan azt hiszik, hogy majd elbohóckodnak a Keletinél, vagy a városban és egy-két nap után továbbállnának, de ez tévedés - integrálni kellene őket, tehát nekünk is ingyenes szállást, kaját, pénzt, oktatást, egészségügyi ellátást, kellene biztosítani és ráadásul a rendőröknek meg toleránsnak kellene lenniük velük, amint a nyugati országokban már van, mert ez biztosítaná a baloldal szavazóbázisát, a többi nem érdekelné őket. Ellenben az állítólagos 2300 (nem 23 ezer) bevándorlótól, akik semmi ilyet nem igényeltek és nem illegálisan vannak itt.
2018. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 én nem vagyok elvtárs, nem kedvelem a komcsikat, így a fideszt sem.

Nem hiszem hogy tovább állnának, hanem tudom. Mert így is tettek, amíg a keletinél meg nem állították őket az elvtársaid, hogy mutogathassák őket (azután meg buszoztatták őket keresztül az országon, ingyen).

Az EU nem tudja sehol sem tartani őket. Mémetországban azért maradnak, mert ott akarnak, ellentétben magyarországgal, ahol a magyarok se nagyon akarnak maradni.


23000 (nem 2300) bevándorló, akik közül már mint kiderült páran körözött személyek, nem igényelnek semmit, csak egy kis bizniszt a kormánnyal. Örülnek, hogy elbújhatnak itt az igazságszolgáltatás elől, vagy tovább juthatnak az EU-ba, és szolgálhatják a hazájukat onnan. És nem a felcsúti KISZ titkár dönti el, hogy ki legális, vagy illegális...

2018. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Sziasztok!

Én nekem az a véleményem, a FIDESZ (azért írom nagybetűvel, mert tisztelet) nem sok jót csinált, de néhányat igen. Engem a lopások zavarnak. Mindenki fog lopni, te is ha elnök leszel mivel valamiből az elnöknek is meg kell élni. De amit a FIDESZ-KDNP csinál a kormányon az röhej. Csak a migrációról tud dumálni, van ingyentankönyv meg erzsébet ultalvány és ennyi. Ennyit tudott felmutatni a FIDESZ-KDNP. Nem aztmondom jobbik jobb lenne, de ha nem volt kormányon miből tudjátok? LMP, munkáspárt programja nagyon jól nézik ki, igen néha nem tartják be de a munkáspárt általában öregekből áll (nem sértésből) és azok nem akarnak annyit lopni, mert akkor már nem kell jacht egyebek. Momentum is nagyon jó párt, nem sároz senkit, jó ötletekkel előáll. De mégiscsak 00.13% lett, ami kb.országosan 750 szavazat, én becsültem. Tehát én és a barátaim fityeszként emlegetjük ezt a lopóbandát, ami csak a migrációt tudja felmutatni. Nem nőttek a bűncselekmények száma európában a bevándorlók betelepítése után. Bemegyek munkahelyre, egyből mindenki pezsgőt bont, "nyert a FIDESZ!" , de megkérdezem, miért szavaztak fidesz kdnp-re, aztmondják ne legyenek migránsok. Én mondom, alapból jobbik ötlete volt a kerítés, de csak fujjognak de jó a fidesz rendszer, ha nem vagyok ott a rossz fizetésről nyávognak (köszönjük FIDESZ-KDNP 15%adó, 27% áfa).

Tehát:azért szavaznak, mert rasszisták. Gyűlölik a migránsokat, pedig nem is éltek velük 1 ezredmásodpercet sem!

2018. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!