Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy "valakik" kiverték két fogát egy plakátját őrző jobbikos önkormányzati képviselőnek?

Figyelt kérdés

Esetleg felsejlik valamilyen gondolatkezdemény bennetek? Ez a Fidesz cinikus válasza: a jobbikosok támadtak rá a fideszesekre és bántalmazták őket, súlyos testi sértést okozva... és feljelentést tesznek.

Amúgy nem kéne tiltani a tömeges, szervezett plakátrongálást? Ha jól tudom, ez nem törvénytelen, de ilyen szervezetten már büntetni kéne, mert ez már nem véleménynyilvánítás, hanem bűnözés.

[link]



2018. ápr. 6. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha a múltbeli tapasztalatokból indulunk akkor a Fideszesek a hunyók. Hozzájuk hasonlóan agresszív szavazótábor nincs. Minden gyülekezésen csak ők nem tudják türtőztetni a természetüket, nagyon mélyen bennük gyökerezhet ez a dolog.
2018. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen egy diktatúra kezdete, majd ha választásokat megnyeri a Fidesz, minden ellenzékit lemészárolnak "politikai, jogi és erkölcsi" értelemben is.


A Fidesz már bebizonyította, hogy nekik semmi sem szent.

2018. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ezt a videót megnézni...

https://www.youtube.com/watch?v=rFQ3Z_stwKA

2018. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ezt nem lehet ilyen szinten szabályozni.

Majd a bíróság ítéletet hoz.

2018. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A második világháború előtt Berlinben a barnaingesek az utcán azért vertek félholtra embereket mert nem az akkori kormánypártal (hitlerrel) szinpatizáltak, és hát tudjuk a fojtatást.

Remélem hogy soha többé nem engedi a nép hogy egy őrűlt császár uralkodjon felette.

2018. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

orbán március15.-én megmondta hogy a választások után visszahozza a legsötétebb terrort azoknak akik nem éltetik.


Pánikol, nem bírta kivárni a választást, még ebben is hazudik.


A legaljább diktatúrákban történnek ilyenek.

2018. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Biztos migránsok voltak. Azok ilyen erőszakosak csak.
2018. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6, ott azért leginkább a komcsi vörösingeseket verték össze, amivel csak egyetérteni lehet.
2018. ápr. 6. 10:25
 9/20 anonim ***** válasza:
21%

https://www.youtube.com/watch?v=1CL0xzEeqT8


Vagy ezt a videót is érdemes megnézni. Szervezetten, meghirdetve, RENDŐRÖK JELENLÉTÉBEN tépték le a Soros-plakátokat az Együtt felhívására. Nekem helyből ez ugrott be.:-)

Egyébként a szegény megvert jobbikos képéről nekem nem egy békésen filozofálgató, szelíd értelmiségi jut eszembe.:D

2018. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A Jobbik elkezdett szelídülni a fidesz meg egyre jobban radikalizálódik.
2018. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!