Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van akit érdekel a...

Más is van akit érdekel a politika, hogy úgy várja a választást, mint a gyerekek a Mikulást vagy a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Akármelyik oldalon is vagy.

Mint amikor a kisgyerek már a nyári szünetet vagy a Karácsonyt várja, de olyan lassan telik el az a maradék kis idő, amíg megérkezik. Mintha direkt lelassulna az idő. Menni akarok szavazni már, aztán hajnalig a TV és a gép előtt figyelni az ezzel kapcsolatos híreket. Hétfőre direkt szabadságot is vettem ki.


2018. ápr. 6. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen ezzel pont én is így vagyok, lehet hétfön nem is megyek suliba :D
2018. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Inkább, mintha a fogam húznák. Elmegyek szavazni, hogy aztán azt kapjam majd, hogy semmi sem fog változni..:(
2018. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazán. Persze, kíváncsi leszek az eredményekre, százalékokra,.de ennyi. Inkább azt várom, hogy legyünk már túl rajta, de legfőképpen a kampányon.
2018. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hinni akarok a változásban és a még józanul gondolkodó emberekben. Egyetemista vagyok, itt 99%ban mindenki jobbikos. Változást, váltást akarunk. Remélem minnél többen fognak szavazni. Így talán sikerülhet. 23L
2018. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kér, hogy hétőfn reggel 6-ra menni kell dolgozni. Így tudatlanul kell lefeküdnöm.:( Pedig jó lenne éjfélig fentmaradni, hogy vajon melyik párt nyert?
2018. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!