Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van bármi remény arra, hogy...

Van bármi remény arra, hogy ne Soros jelöltjei nyerjenek?

Figyelt kérdés

Van remény arra, hogy ne a Soros által pénzelt, iskoláztatott és kitermelt Orbán nyerjen?

Mi lesz velünk ha a Soros által legyártott Orbán fog nyerni megint és folytatja támogatójának Sorosnak a tervét, vagyis továbbra is telepíti majd be a migránsokat, mint ahogyan tavaly is egy városnyi migránst telepített be (és még nem is beszéltem a kötvényes-migránsokról).



2018. ápr. 8. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Majd kiderul nem sokara.
2018. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon remélem hogy éppen hogy csak pengetnek mert nem vagyok kíváncsi erre a közmunkáscsókos taplógyerekgyáros tolvajszemét hazug bandára. Négy éve nagy nehezen még rájuk voksoltam én hülye barom állat.
2018. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Van. Sokak szerint nincs, pedig ez most nagyon is bizonytalan választás lesz.

Az én, egyébként hosszú évek óta fideszes környezetemben már alig maradt egy-egy fideszes. Nagyon sokan szeretnének kormányváltást. A előrejelzésekre nincs mit adni, mert sokan akik eddig nem szavaztak, elfognak menni az ellenzékre szavazni és így már borul is minden.

Mindenesetre valószínűleg idén még a fidesz nyer, de, hogy utoljára az tuti. (ne legyen igazam)

2018. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Nincs remény. Minden közvéleménykutató sima Fidesz-győzelmet hoz, nem értem mi ez az általános csodavárás.
2018. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek Soros jelöltek. csak Magyar pártok vannak és azokban Magyar politikusok.
2018. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Mindent elsöprő ellenzéki győzelem lesz!

Hajrá ellenzék! hajrá Magyarország!

Zavarjuk el ezt a hibbant császárt.

2018. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Ha te azt hiszed, hogy Sorosnak ma 2010ben Orbán Viktor a jelöltje, akkor ritka sötét vagy. Mára már a Jobbik puhult fel a kvóták ügyében, teáht valószínűleg már a Jobbik is jobban tetszik neki.


[link]

2018. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A baloldal és Soros jelöltjei beengednének egy csomó bevándorlót. Gondolom ez nem hiányzik senkinek.

A baloldal a külföld kezére játszott át annak idején elképesztő méretű államivagyont cserébe a közreműködésért kaptak némi "almizsnát". Most Soros seggét nyalnák fényesre némi alamizsnáért.


A Fidesz elképesztő méretű vagyont játszik át saját magának. Egyetlen egy bajuk hogy sokat lopnak de azért mégis a magyar érdekeket képviselik. Ki alakítják a magyar nagytőkés réteget saját embereikből.

Tehát lehet választani melyik a jobb.

2018. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


Dehát pont Orbán (akit Soros termelt ki) engedett be tavaly egy városnyi migránst. Azok a migránsok közül nem egynek már meg is gyűlt a baja a törvénnyel. Azaz a Sorosbérenc Fidesz betelepít olyanokat, akik nem tisztelik törvényeinket.

Orbán, nem csinél mást, mint gazdájának az érdekeit szoljálja, azaz végrehajtja a Soros-tervet.

2018. ápr. 8. 16:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért milyen migránsok jöttek be hozzánk?
2018. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!