Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Attól félek, hogy nem lesz...

Attól félek, hogy nem lesz kormányváltás! Szerintetek lesz?

Figyelt kérdés
Marad a Fidesz, vagy leváltja a Jobbik?
2018. ápr. 8. 03:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Valakik nagyon sunnyogni fognak este. Én direkt nem megyek bele jóslatokba, mert tudom, van egy elég nagy bizonytalanság ebben. Lesz, ahogy lesz, én akkor is megélek, ha akárki nyer. Egyet nem akarok: szivárványkoalíciót mert az kifejezetten káros lenne az országnak, attól eltekintve akárki nyer, az nyert.


Milyen lúzer már, akinek ettől függ az élete. Nekem ez a hetedik parlamenti választásom amin szavazhatok, az eddigi hatot is túléltem.


Szóval kockázatos most Orbán bukására előre inni, lehetnek itt még meglepetések minden értelemben.

2018. ápr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell félned, biztos nem lesz kormányváltás. Minden közvéleménykutató sima Fidesz-győzelmet hoz, nem értem mi ez az általános csodavárás.
2018. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Magas részvétel mellett marad a fidesz, de kis többséggel, és kicsinálja magát a következő pár évben, mert annyira elszáll a vezér agya a győzelemtől. Nekem ez a tippem. (Őszintén szólva bármennyire utálom, ha őszinte vagyok, be kell látnom, hogy ha most győz az ellenzék, az Vityának jó, mert ez az ellenzék képtelen az összefogásra, a közös munkára, 4 év múlva mennének a levesbe, jönne vissza a bolond. Hosszú távon ezért talán jobb, ha most marad kicsit, mint később vissza...). De semmi közöm a politikához, nem is értek hozzá, tehát ne ész nélkül pirospacsizzatok, hanem mondjátok még, hol nézem el a rajzot :)
2018. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindent elsöprő ellenzéki győzelem lesz!

Hajrá ellenzék! hajrá Magyarország!

Zavarjuk el ezt a hibbant császárt.

2018. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:(
2018. ápr. 12. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!