Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyták a kilométeres...

Miért hagyták a kilométeres sor kialakulását a Bocskai úton?

Figyelt kérdés
Miért nem osztották szét jobban a sok átjelentkezőt több helyszínre, intézménybe?

2018. ápr. 8. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
mert a törvény nem engedi.Akartak ezen változtatni csak az ellenzék nem engedte
2018. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
tökmindegy! remélem viszont nem a fideszre szavaznak!
2018. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
ŐK biztosan nem arra. A falvaktól kell félni, ahol az emberek a tv2-ből tájékozódnak....
2018. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hoffmann Tamás mindent megtesz a cél érdekében.
2018. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van ebben némi szándékosság. Akik ott kint állnak, egy sem Fideszes, az biztos!
2018. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha át akarsz jelentkezni, csak a várost/kerületet választhatod ki, és minden városban/kerületben egy szavazókör van, ahová az átjelentkezők mehetnek. Én a 11. kerületben élek, teljesen gyanútlanul ezt választottam, fogalmam sem volt róla, hogy másik 11 ezer ember is, legközelebb inkább máshova jelentkezek. Ahogy az első is irja, törvény van ré, hogy kerületenként egy helyre lehet majd menni, és bár volt javaslat a változtatásra, nem fogadták el (hogy az ellenzék vagy a kormánypárt, azt nem tudom).
2018. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!