Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek hogy a választások...

Nem féltek hogy a választások miatt túl sokan fognak külföldre menekülni?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiatal, középkorú fog innen lelépni most hogy a Fidesz nyert. Ki fogja így eltartani az országot? Amúgy én is lépek. 19/f

2018. ápr. 9. 10:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Én 40-es vagyok, de így is le fogok lépni, és kábé annyira fog izgatni a magyar helyzet, mint hogy Novoszibirszkben kemény a hóhelyzet.
2018. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Ismerős duma. 4 éve, 8 éve ugyanez volt. Majd ha valaami újat találtok ki szóljatok.
2018. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyelőre én profitálok belőle. Minél több szaki megy ki külföldre, annál több lóvét tudnak elkérni az ittmaradottak. Persze én is csak arra használom ezt, hogy pénzt gyűjtsek és ha azt látom, hogy borul itt minden, akkor letiplizhessek külföldre. Mondjuk Pesten kívül kunnyóság van mindenhol, Pest meg ritka lepusztult és tele van gettóval (szerencsére már most is csak dolgozni járok be), de ettől függetlenül hányok tőle, szóval hosszú távon nagy valószínűséggel az lesz, hogy Viszlát Fidesz szavazók, én leléptem!
2018. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
6%
Nem, a ballibsik több millio politika menekülttel riogattak Kanadaba TRump megvalasztasa utan is... az is elmarad... Amugy nem fog több fiatal lelepni, mint eddig, külföldön szerencset probalok mindig is voltak meg lesznek is, egy reszük kinnt marad, mert bejön nekik ott az elet, mig masik reszük rajön, hogy ott se fenekig tejföl az elet, aztan haza jön...
2018. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Nem, egy hetet adok max a sírásnak és mindeki ugyanúgy élni fogja tovább az életét.
2018. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
#4: Nembaj Fidesz-szavazó, mondogasd csak ezt magadnak.
2018. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

Sajnálom a menekülőket. Nem ismerik fel, hogy önmaguk elől menekülnek, és nagy csalódások várnak rájuk.

"Mindkettő - ami elől menekülsz és ami után vágyódsz - benned van."

2018. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

# 2/4 Időpont ma 10:44


És 8 év alatt FÉL MILLIÓ ember ment el innen. Az egyetemet végzettek nagy része is külföldön tervezi a jövőt, idén sem fog alulmaradni a kivándorlás. Még 100 év, és a nyuggerek még a purdék éjjenezhetik Viktort, magyarság már egyre kevésbé van, a napjai a nemzetnek megvannak számlálva. Az ENSZ 2100-ra jósolta az ország pusztulását, szerintem ez már 2050-ben megfog történni.

2018. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
"És 8 év alatt FÉL MILLIÓ ember ment el innen. " Nem 8 ev alatt ment ki felmillio, hanem összesen kb annyi magyar dolgozik külföldönnn. amugy visszaterök is vannak szep szammal akiket meg Gyurcsany elöl menekültek
2018. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Nyolc év kevés volt nekik, hogy lelépjenek, most határozták el. És mindjárt találtak is lehetőséget, szállást, a család élete is megoldható, stb.

Mert ez csak annyi, mint hogy "elegem van az itthoni légkörből, elmegyek a kocsmába".

Persze.

2018. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!