Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek hogy a választások...

Nem féltek hogy a választások miatt túl sokan fognak külföldre menekülni?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiatal, középkorú fog innen lelépni most hogy a Fidesz nyert. Ki fogja így eltartani az országot? Amúgy én is lépek. 19/f

2018. ápr. 9. 10:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
" ENSZ 2100-ra jósolta az ország pusztulását" - oda ne rohanjak, meg vissza - 2100-ra már az egész világ elpusztul, exponenciálisan növekvő iramban halad a világ az önmegsemmisítése felé.
2018. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%

Dehogy fognak kimenni.


Csak sírni tud mindegyik, de itt volt a lehetőség váltani, mégsem történt meg.


Az ország nagy részének pont jó, amiben ücsörögönek, elhisznek válogatás nélkül minden hülyeséget :D

2018. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%

Annak idején az mszp-miatt ment sok ember külföldre.

Maradjunk annyiban, hogy ez nem jobb vagy bal oldal kérdése lesz...

2018. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
28%

Nem.

Akinek van esze itthon is megtalálja a helyét.Akinek nincs,annak sehol se lesz jobb (aztán szépen suttyomban jó részük visszatér).

2018. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
33%
Ki akarja itthon megtalálni a helyét, ha az azt jelenti, hogy mindenki helyett fizetheted az adót.
2018. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Menj csak! Nem hiányoznátok, de sajnos a 90%-otoknak csak a szája jár, és az áhított célországoknak úgysem kelletek, úgyhogy a nyakunkon ragadtok úgyis:(
2018. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%
#16: A helyzet nem ennyire poénos. Sok jó szakember kültözött már el, a jobb fizetésekért. Tudod, milyen nehéz most jó szakmunkást, vagy jó informatikust találni? Akik itt maradtak nem a legjobbak és még egyre drágábban is dolgoznak.
2018. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16%
#17: informatikusként alá tudom támasztani. 3 évvel ezelőtt 350 volt a bruttóm. Most 1,5m. A legutóbbi állásinterjún a szeme se rebbent a HR-esnek, amikor bemondtam az összeget, csak annyit mondott, hogy igen, ez reális ...mint később beszélgettem vele, csak én voltam egyedüli jelentkező, aki értett is a dologhoz, de az a pár jelentkező, aki töredék tudással jelentkezett, azok is bruttó 700-al indítottak. Ez a HR-es is alátámasztotta, hogy erősen tapasztalható a szakemberek kivándorlása, mert lasszóval is alig lehet embert fogni némely pozícióra. Szóval hajrá Fidesz, ha Orbánék miatt mégtöbben elhagyják az országot, akkor megvalósul a Jobbik-LMP programja és valóban uniós bérek lesznek itt (persze vidéken ehhez még kell egy 5-10 év, de gondolom ez nem probléma a Fidesz-szavazóknak, nekik jó az most is, hogy 120 nettót keresnek).
2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
21%
17: egyáltalán nem szántam poénosnak. De meggyőződésem, hogy aki akar és tud, az itthon is boldogulhat. De persze nyugatra ácsingózni sokkal jobb, és sírni, hogy kinn biztos sokkal jobb minden, még a levegővétel is - közben meg... én is voltam egy ideig Németországban, értelmiségi munkán, szerződéssel - nem hosszabbítottam meg, pedig csak alá kellett volna írnom a papírt. De itt vagyok otthon, beleszámítva azt, hogy itt is sok a gond - de ott is.
2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#19: részemről köszönöm, de tudok boldogulni itt is, csak kicsit zavar, hogy fel kellett jönni Pestre, hogy jól keressek és ez a Pest meg egy nagy büdös gettó.
2018. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!