Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azzal "fenyegetőznek",...

Akik azzal "fenyegetőznek", hogy külföldre mennek: miért vagytok még mindig itt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4-8 évben nem volt alkalmatok dobbantani? Tényleg azt hittétek, hogy EZZEL az ellenzékkel bármit el lehet érni? (Fel vagytok készülve a kiköltözésre? Megvannak hozzá a képességeitek?)

2018. ápr. 9. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván nem olyan egyszerű, aki tudott az már kiment, a jövőben is sokan fognak, még jobban öregedik a társadalom.
2018. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Vártuk a választást hogy mi lesz. Na majd most.
2018. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy van! Akinek van képessége bármire is az itthon is szuperül boldogul (kint meg még jobban), akinek nincs az meg kint se fog!
2018. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

miert erdekel? mennel te is???


:)))

2018. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már voltam, soha többet - az még az itthoninál is rosszabb (értelmiségi állásban voltam)
2018. ápr. 9. 11:56
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ne menjenek el, nézzék meg a választási eredményeket, sokkal többen vannak a kormányváltásra szavazó emberek, van remény! A pártok menjenek el, akik miatt megoszlik az ellenzékre leadott szavazatotok, ne ti, a fiataljaink akiktől a nyugdíjunkat várnánk.
2018. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Sokan kimennek ez tény viszont azok nem szoktak azzal szarakodni hogy ezt a gyakorin is mindennap kiírják. Kevés olyan ember irogat itt akinek van bármiféle végzettsége az átlag életkor 20 körül mozog
2018. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Te miért maradnàl? Kaptàl trafikot?
2018. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Mert csak a szájuk jár.

Kint is dolgozni kell, azt meg nem akarnak, szal egyszerűbb itthon segélyen tengődnk.

2018. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
#6: Nézd, én pl. még reménykedtem, de itt nem lesz jövőm. IT szakmbában bárhol találok jó melót. A szüleimet vagy kiviszem magammal, vagy hazautalok nekik annyit, hogy legyen normális nyugdíjuk. Hogy a többiek nyugdíját ki fogja kitermelni, az nem érdekel. Én se kapnék már nyugdíjat, ha itthon maradnék.
2018. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!