Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azzal "fenyegetőznek",...

Akik azzal "fenyegetőznek", hogy külföldre mennek: miért vagytok még mindig itt?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4-8 évben nem volt alkalmatok dobbantani? Tényleg azt hittétek, hogy EZZEL az ellenzékkel bármit el lehet érni? (Fel vagytok készülve a kiköltözésre? Megvannak hozzá a képességeitek?)

2018. ápr. 9. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Én például már leléptem. De ne reménykedj: otthon szavazok.
2018. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Én, nem fenyegetőzök ilyesmivel és ki sem mennék ebből a Kánaánból. Lehet lopni, csalni, hazudni, mi kell még a megélhetéshez???
2018. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Hátizé...én még tényleg kalandvágybóĺ jöttem ki,meg valami ködös nagylóvé elképzeléssel. Ennek már 15éve.

Mostmár muszály maradnom. Van famili,szakmunkásként otthon gombokat kapnék csak. Bár ez ügyben van már némi előrejutás ahogy hallom mert az a sok beképzelt,újgazdag főnök már azért látja hogy nem állnak sorba munkáért a gyár előtt,de ez még édeskevés.

Semmilyen járulékot nem fizetek Mo.-on. Ha olyan van használom a német TBkártyámat otthon és annyi.

Szóval én már egy nyuggert se tartok el. Legalábbis Mo.-n.

Lehetne ez másképp is,de így lett.

Majd megnézhetik magukat,de nyilvánvaló természetesen hogy több eszük akkor se lesz.

2018. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
"Már voltam, soha többet - az még az itthoninál is rosszabb (értelmiségi állásban voltam)" Neked nem volt a képességed ezek szerint, csak ugatsz. :) "értelmiségi állás" Ilyet sem egy diplomás ír...
2018. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
Már rég kiköltöztünk :D
2018. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
Jövőre lediplomázok és megyek is, ne aggódj!
2018. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kerdezo nem tudom te hol voltal mint ertelmisegi ,melyik orszagban ahol rosszabb volt mint Mo on, de en meg a kadar rendszerben leptem le 1987 ben es eletem legjobb dontese volt. meg latogatoba se jarok vissza.
2018. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!