Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöttök tüntetni?

Jöttök tüntetni?

Figyelt kérdés
Szervezik a tüntetést! :) Jöttök?

2018. ápr. 9. 16:02
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

2018. április 14. Szombat 17:30


Operaház

Andrássy út 22., Budapest, 1061

2018. ápr. 10. 17:52
 22/38 anonim ***** válasza:
40%

17:30

Az jó! 21:00ra haza is értek! Nem kell a mamataxit igénybe venni.

2018. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

És amúgy ,de komolyan mit vártok a tüntikétől? Hogy Orbán elszégyenli magát, hogy fölényesen nyerte a választást hatalmas szavazótáborral a háta mögött, és lemond mert néhány facebooklázadó sípolgat majd az utcán? Vagy átadja a hatalmat Fletónak vagy a lemondott Vonának?


Mi a cél azon kívül hogy elálljátok a forgalmat szemeteltek és idegesítitek a lakókat és jobb sorsra érdemes rendőrséget is lefoglaljátok ?

2018. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezd meg a vezéredtől hogy 2006ban mit ért el a rombolásával.
2018. ápr. 11. 00:54
 25/38 anonim ***** válasza:
54%

Lepontozhatsz, de én bizony nem megyek,pedig az én generációm, egyetemisták szervezik.

Nem azért mert fidesztámogató vagyok. Nem.

Azért nem megyek, mert ennek a tüntetésnek csak a hangja nagy, ha lesz 13000 ember, az egyhelyben soknak látszik, de érdemi eredményt elérni baromi kevés.

Nem tartom komolyan vehetőnek az ilyen jelszavakat, hogy "mi vagyunk a fiatalok, miénk a jövő" - mert ez nagyon sokakat sért. Nem tartom komolyan vehetőnek, hogy azzal a szesszel megy ki tüntetni, hogy váccsukleakétharmadooooot - de konkrétabbat, minthogy azt vélelmezik hogy esetleg voltak csalások - nem mondom hogy nem, nem mondom hogy igen, én nem láttam, mások lehet hogy igen - ezt először is bizonyítani kellene.

Nagyon zavar továbbá az a hang, amit megütnek, hogy a nagyszüleinkről, mint buta nyuggerekről beszélnek, és vannak, akik azt pedzegetik, hogy azok akik most idősebbek, nem kellene hogy szavazzanak, mert nem dolgoznak - bazneg, hát akkor dolgoztak, amikor mi még nem tudtunk, mert kicsik voltunk, ha nem hasznos, akkor lökjük a kukába? Majd ti is önként lelövitek magatokat, mertnem hajtatok hasznot? Ez az, ami leginkább taazító nekem ebben, és noha nem örülök annak, ami történt, csürhe mellé nem teszem le a voksomat. Komolytalanok. És most cimbi, lehet lepontozni, mert MÁS a véleményem, mint neked. Csá.

2018. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
36%

Nekem egy kis családi problémákkal és szülői kettős identitászavarral küszködő senkiházi jöttment ne mondja meg gimnazista fejjel a tutit! Mennék ha a pártok beszállnának, de kialakulatlan személyiségű újgazdag kiskölykök hőzöngését, akiknek fogalmuk nincs makroökonómiáról, államháztartástanról, közgazdasági alapokról, ráadásul a nép nagyrészét nem tudják képviselni, na szóval nekem ez kevés.

Kedves ellenzék, be lehet szállni, ha már ilyen nyomik voltatok. Addig nem. Gyerekek tüntetése a felnőttek ellen, ez legalábbis komikus.

2018. ápr. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
49%

Megyek rá valószínű. Látok pár hozzászólást ami enyhe fogyatéko.ságra ad okot már bocsánat. Szóval un-dorító ez a generáció mert fikázza az idősebbeket igaz?


Mamám 75 éves, jobbikos, nem néz köz tv-t és érti mi zajlik körülötte, ellenben a másik nyugdíjas része aki elhiszi h Vona bu-zi mert a tv-ben azt hallotta. A Fidesz nem erős, csak bepalizta, beetette, idiótává tette a amúgy is nem biztos hogy politizáló nyugdíjasokat csak mert egész nap a migránsokat hallgatta. Itt az kéne a törvénybe hogy média pártagok kezébe nem kerülhetne, de még így sem lenne tuti a függetlenség mert lehet az igazgtó jobbikos vagy fideszes ettől, de nem parancsba kapnák, hogy csak ezt lehet vetíteni, Vona nyert pereiről meg semmit.


Aztán hiába mondom a drága Katinéninek, hogy a Fidesz miért nem jó, ő olyan mint egy flakon víz és érvek nélkül csak ontja a hülyeséget. 2/3-AD? Bolo.d aki elhiszi, ez egy megvett szavazás volt, ukrán 10 fős családokkal akiket szállítottak, szavazatok eltüntetése és a sok cigán. akit megvettek 10ezer ft-al és már ment is a tablettásra. Ez ma M.o 2018-ban, aki nem hiszi az járjon utána vagy menjen be Miskolcra pár panelhoz. Sajnos itt is GyK-n nem a nyugdíjas olvassa ezt hanem az ellenzékből vmelyik szimpatizáns.

2018. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
13%
A tüntetés elmarad! A szervezők visszaléptek, mert nem tudják garantálni a tüntetés szervezett lebonyolítását, tekintettel arra, hogy felbujtó, szélső baloldali elemek is részt vehetnek rajta.
2018. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
39%

Jó lenne ha a kamut nem terjesztenéd annak akit érdekel az esemény...

[link]


ez akkor itt mi? Biztos csak kamu esemény, ennyi érdeklődővel mi?

2018. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
62%
GyF is bejelentkezett. Szemetekre vigyázzatok!
2018. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!