Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Fidesz nyert, a...

Most, hogy a Fidesz nyert, a legjobb döntés lenne megszakítani az egyetemi tanulmányaimat és mihamarabb külföldre menni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 16:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenki nyugodjon le a p*csába! :)

2018. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
57%
Csinald ezt, aztan majd rajössz, hogy ott sem fenekig tejföl az elet:)
2018. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
#2 voltál mostanában kórházban?Aki megbetegszik,gyakorlatilag halálra van ítèlve,olyanok a körülmények az egészségügyben
2018. ápr. 9. 16:29
 4/40 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy mit vársz, vagy nem vársz az újabb 4 év Fidesz kormanyzastól.
2018. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
67%
És hova mész? Van már állásod kint? Beszélsz bármilyen nyelven normálisan? Van 2-3 milliós kezdőtőkéd?
2018. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
64%
Miért hazudoznak ennyit a kórházakról??? Én az elmúlt évben 3x voltam kórházban, komolyan mondom, csodálkoztam, mert nagyon rosszra számítottam, marha jó volt a kaja, a nővérek kedvesek voltak, 5-ből 4 nem fogadott el pénzt, tisztaság volt. A három alkalomból háromszor volt lehetőség akár privát szobát kérni (hűtővel, tévével felszerelt, saját fürdőszobásat). Én ezt nem értem. Konkrétan melyik kórház az, ahol ilyen siralmas állapotok vannak?
2018. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező minek tolod a nettó hülyeségeket?

Kevés olyan országok egyike vagyunk, ahol az egészségügyi alapellátás társadalom biztosítás nélkül is ingyenes komám. Menjél csak külföldre, aztán ha elkap a cifra fosás és menned kell dokihoz, de ne csodálkozz ha könnyebb leszel pár dollárral vagy euróval :)

2018. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%
"#2 voltál mostanában kórházban?Aki megbetegszik,gyakorlatilag halálra van ítèlve,olyanok a körülmények az egészségügyben" Nemregen voltam Londonban a sürgessegin, reggel 9kor mentem be es este 6kor kerültem sorra, meg sorolhatnam a remtörteneteket
2018. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
50%

#6 amúgy én se vágom honnan veszik ezeket a baromságokat.

Szerintem csak provokálni akarnak.

Apum sokat betegeskedett az elmúlt években, egy csomó Bp-i meg vidéki kórházban volt, állandóan mentünk látogatni de soha nem tapasztaltam a neten terjesztett rémhírek valamelyikét is.

2018. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#6 itt Zala megyében a kórházakban a betegek gyakran a saját sz*rjukban,hányásukban fekszenek napokig,mert a nővérek még arra sem hajnaldóak,hogy takarítsanak.Az utóbbi időben 2 rokonom is volt kórházban,jól tudom,hogy pokoli körülmények vannak.A nagybátyám rákos beteg,de inkább hazajött a kórházból,mert nem bírta.Minden tiszta mocsok,az orvosok elképesztően bunkóak.Amint beléptem,a hideg kirázott egyből.Csak ide ne kerüljek
2018. ápr. 9. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!