Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ezt nekem kell eldöntenem, de mások talán adhatnak jó ötleteket is. Jövőre megyek egyetemre, és nem tudom,mi lenne a legjobb döntés. Budapesti vagyok. Szegedre menjek vagy Budapestre? A koli miatt gondoltam,mert egyszer szívesen kipróbálnám, hogy milyen, meg hallottam, hogy ott nagyon jó közösségek szoktak kialakulni, viszont nagyon sok minden köt ide Pestre, van sok barátom, a tesóim is kicsik még, és ők is hiányoznának. Albérletbe költöznék itt Budapesten, de Szegedről elég hosszú ugye az út, ezért biztos nagyon eltávolodnék mindenkitől. Nem tudom, melyik lenne a jobb döntés.

2018. ápr. 4. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kolesz mind szinte putri és gagyi .
2018. ápr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Ha az anyagiak számítanak, akkor maradj otthon és Pesten.

- Ha kipróbálnád az önálló életet, akkor a távolabbi város jobb megoldás, ott kénytelen leszel egyedül megoldani dolgokat.

- Ha fontos a minőség, akkor a jobb sulit válaszd, ne város alapján dönts

- Szeged Budapesthez képest egy "kisváros", ha szeretted a nyüzsgő életet, akkor maradj Pesten.


Én Szegeden jártam suliba, most Budapesten élek. A szegedi évek szépek voltak, de ez inkább az osztálytársaknak köszönhető, nem a helyszínnek, bárhova is menj. :)

2018. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!