Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok. Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mi a lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel jóban voltam kb 1.5-2 éve ezelőtt csak akkor még volt barátja. Most meg nincs csak most az a gond hogy nem is beszélgetünk már. Régebben élveztük egymás társaságát vagyis én az vettem észre és még volt is olyan dolog amit elvileg nekem köszönhet (pl leszokott a cigiről)meg hasonlók. Szerintetek hülyeség lenne ráírni Facebookon mikor nem is köszönünk már egymásnak élőben? Vagy hagyjam a az egészet?vagy inkább túl gondolom az egészet és b@lfasz vagyok?:D

PLS help me



2018. febr. 6. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj rá, bajod nem lehet :)
2018. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez az, ne tökölj, légy férfi és keresd meg, mit veszíthetsz? ne legyél balfsz :)
2018. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:

Az teljesen nyilvánvaló, hogy balfsz vagy. :D De ezen sokat már nem tudsz rontani szóval miért ne írnál rá?

Mondjuk sok sikert ahhoz, hogy mi okán írj rá 2 év után. :D


25F

2018. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és akkor gondolkozom mi okból írjak rá:)
2018. febr. 6. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:

“amit elvileg nekem köszönhet (pl leszokott a cigiről)”

Na ezt gyorsan felejtsd el. A szenvedelybetegségből kigyógyulni senki nem képes másért, csak saját magáért. Ezt ne is hangoztasd.

2018. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 October15 ***** válasza:
5.: Nem hiszem, hogy a kérdező jellemezte volna így a dolgot. :D Gondolom a csaj szajkózta. :D [Legalábbis remélem.]
2018. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondta hogy "hála neked leszoktam a cigirol"?
2018. febr. 6. 14:49
 8/10 October15 ***** válasza:
Mert nőből van. :D Meg mert nyilván úgy érezte, hogy -bármit is csináltál vagy nem csináltál- segítettél neki. Csak hát ettől függetlenül a "hála neked" tényleg erős túlzás. Amúgy nem jó ötlet felemlegetni egy nőnél, hogy egyszer valamikor valamiért hálás volt neked. :D
2018. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam felemlegetni neki csak mondtam hogy hatással is voltam rá. Tehát nem csak egy átlagos férfi voltam neki. (Jó nyilván azért ne alapozzak erre mindent tudom: D)
2018. febr. 6. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne írj. Ha találkoztok, kérdezd meg, hogy megy sora...
2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!