Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mindenki külföldre menekül...

Ha mindenki külföldre menekül a Fidesz elől, akkor miért szavaz 20 külföldiből 19 mégis rájuk?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Az erdélyi cigányok 19, a londoniak, Tokióiak 1
2018. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Ne cigányozz, egyes!
2018. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok fideszes, de aki az erdelyieket ciganyozza, azt csak sajnalni tudom.
2018. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Tudod vannak a románok, akik megszabják a jővönket meg a szomszéd országok is közbe játszanak.
2018. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ki akarnak cseszni az itthon maradtakkal, sztem csak ezért. Románoktól meg úgy elvennémna kettős állampolgárságot hogy csak na
2018. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Összetéveszted. Ezek a magyarországi lakcímmel nem rendelkezú állampolgárok szavazatai. Tehát az erdélyi-felvidéki-délvidéki stb magyarok.


Az elvándorolt, londoni stb szavazóknál ne félj, 10% alatt van a fidesz. persze ez nem kompenzálja az előbbi számot.

2018. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
NEM a külföldiek szavaztak rájuk, a határon túli magyarok - Romániában -, akiket megvett a fidesz.
2018. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Visszakérdezek.


Ha MINDENKI klföldre menekült, mert itt olyan rossz élni, meg diktatúra van és balblabla - akkor ki is szavazott itt még estek 10-kor is sorbanállva????

2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ország nem a fidesz miatt van olyan helyzetben amilyenben van, nyiss ki egy történelem könyvet. Ez egy kis pi.csa ország ahol kb az emberek 30%a termel ténylegesen valamit mert a maradék gyerek/nyugdíjas/cigány/állami dolgozó. Szarból nem lehet várat építeni. Attól, hogy valaki külföldön él még nem Gyurcsány Ferencre vágyik.
2018. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön dolgozom. Haza akarok jönni, elegem van abból, hogy míg 10 éve nagyjából 85-15 volt a helybeli-külföldi arány, ez mára eltolódott 50 helybeli-20 eu polgár-30 nyelvet nem beszélő migráns arányra.


Nem ezért mentem ki, nem érzem jól magam ott, ahol ennyi az idegen kultúra, akit tolerálni kell MERT az újonnan jöttek NEM ÉRTELMISÉGIEK.

És nem, nincs baj a más kultúrával, de amikor túl sok a helyi rovására, az már zavaró, mert megváltozik a jelleg, és ez nem rasszizmus, csak alapjáraton minden országnak van egy karaktere, amit rossz megváltoztatni. Afrika az afrikaiaké, ott is hülyén érezném magam, ha pl: a namíbiai kultúrát akarnák elnyomni a fehérek. Namíbia ott van otthon, ott az a szép. Itthon az európai.


Külföldről szavaztam a fideszre, és mivel megvan a 2/3 hazatelepülünk!

2018. ápr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!