Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, milyen érzés,...

Ellenzékiek, milyen érzés, hogy megint jóval többen szavaztunk kormányváltásra és mégis megint a Fidesz kormányozhat?

Figyelt kérdés
Ugyanaz, mint 4 éve. Bevallom azt hittem az ellenzék most tanul 2014-ből és nem finnyáskodnak egymásra, hanem leváltják a Fideszt és ebbe a Jobbik is partner lesz. Erre ma reggel is az első amit hallok, hogy az LMP-s nő Gyurcsányozik.
2018. ápr. 9. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek joga van ahhoz, hogy saját belátása szerint döntsön a jövőjéről. És mivel a többség szava dönt, így alakult, nem lett kormányváltás most sem.

Engem az keserít el, hogy a Fidesz ezzel a propagandával nyerni tudott. A magyar öntudatot, identitást keltette fel sikeresen olyan emberekben, akiknek fogalma sincs, mi az, hogy magyarnak lenni. Nem ismerik a történelmünket, a királyainkat, a nagy csatáinkat, a vértanúkat, a forradalmárokat, szabadságharcosokat, reformereket. A nagy irodalmárainkat, költőket, írókat. A hagyományt, a kultúrát. De ők magyarok, Magyarország magyar marad, idegeneknek itt nincs helye. Pedig sajnos itt már rég olyanok élnek, akiknek idegen ez a föld, ez a nép.

2018. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Mit mondhatok erre ellenzki szavazóként? Már mindent leírtál. Az LMP-nek pedig sikerült bebizonyítania, hogy megérett az elmúlásra, remélem legközelebb nem ütik meg az 5%-ot sem. Én is láttam a reggeli műsort, gyalázatos hozzáállás.
2018. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Amíg az ellenzék nem az összefogáson van,hanem azon,hogy egymást kinyírják nem fognak előre jutni.

Egyébként,ha megnézed a választási eredményeket még a teljes ellenzés egyesülésével sem tudták volna legyőzni a Fideszt.

2018. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A kormányváltásra szavazni nem elég, ezt bárki meg tudja tenni. Másik kormányzó erőt kiállítani, az már nehezebb, és az most (sem) jött össze - ez van.
2018. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%
K..vaszar, konkrétan gyász hangulatom van ma
2018. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Legalább már értem, hogy miért "Tépi a balsors" a magyar népet. Most is még fél millió ember fog elmenni az országból, most jön még csak a Trianon! 100 év múlva a magyar kihalt nyelv lesz. Tapsoljunk mellé!
2018. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Gyakorlatilag köztudott, hogy ez az ellenzék le tud váltani egy csapat kecskét, de többet nem tud tenni. Migráció tagadással, liberalizmussal idehaza már nem lehet nyerni.
2018. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!