Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyanús nektek hogy Fidesz...

Nem gyanús nektek hogy Fidesz simán győzött? Mintha csaltak volna nem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
De rohadt unalmas, már most.
2018. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem igazán. Szerintem elég papírforma volt.
2018. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg sehol se látni azt a sok fidesz szavazót, se ismerősök, se barátok, munkahelyen is mindeni erről számolt be.


Csalhattak, van tapasztalatuk az "elvtársaknak", pl a kék cédulás választások...

2018. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
nekem is ez az érzésem, egyébként lehet kérni a szavazatok újraszámlálását és mivel egy fideszes delegáltat csaláson kaptak így teljesen logikus is lenne ezt kérni, remélem valamelyik párt megteszi, nem tudom hogy működik ez a gyakorlatban
2018. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

De!


Mondjuk a választási rendszerrel biztosan!


De nincs kizárva közvetlen csalás sem... nem csodálkoznék, a pénzért a hatalomért mindenre képes társaság!

2018. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Felénk senki nem fidesz szavazó, a választási eredmébny szerint minden 2. szavazó fideszre voksolt, hol vannak?


Itt mindenki mélyen fel van háborodva hisz tényleg mindenki köpködi a fideszt.

2018. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Azt ugze tudjátok mennyire nevetséges a vergődésetek?


Csalás, meg az oroszok, a buta nyugdíjasok szavaztak csak a fideszre, el kell hagyni az országot azonnal, megtorlás lesz, Budapest elzakad az országtól blablabla...


Marha jól lehet szórakozni rajtatok.


Várommikor jön a sztori a marslakókról vagy hogy Mészáros átrajzolta az Elios lámpák félhomályában az X-eket egyenként, miközben az Orbánék a szőlőbányájukban tanácskoznak épen.

Gondolom nemsokára jön majd a kajaibrahimjoszoftot szöveg meg hogy a zsidók...

Kihagytam valamit elftársak???

2018. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyetértek, felénk is köpködnek a Fideszre. A Soros meg rajtunk röhög az biztos...
2018. ápr. 9. 20:54
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Hozták a papírformát, ennyi történt. Még az is elment voksolni aki egyébként otthon sörözgetett volna a tv előtt. Én annak örülök hogy sokan voltunk szavazni, olyan volt ez az egész mint egy ünnep.
2018. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Elég fura az egész.


[link]

[link]

2018. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!