Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a kivándorol...

Mit szóltok, hogy a kivándorolt magyarok szavazatai alapján alig jutna be a fidesz a parlamentbe?

Figyelt kérdés

[link]


Ha a nyugaton annyira sz@r és tele van minden erőszakoló migránsokkal, akkor ott, még nagyobbnak kéne lennie a fidesz szavazóbázisának, mint a hazainak, nem?


2018. ápr. 10. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Én azt szólom, hogy ezek az angolok ne akarjanak beleszólni a magyar választásokba, mert nem itt élnek és adóznak.
2018. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Most feltehetném a kérdést, hogy miért szavazhat az, aki önszántából, tartósan/véglegesen más országban él, de én nem vagyok paraszt.😁
2018. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 1

Erdélyiek, ukránok?

2018. ápr. 10. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Az a link egy közvélemény kutatás volt ahol a sorban állókat kérdezték meg de nem mérvadó az egész hisz csakis megkérdezés volt. Nincs vezetve hogy külhoniak hová szavaztak, mivel azokat hazaküldik és hozzákeverik a többihez.

Csak a részvétel van vezetve ami ha jól rémlik 9 ezer körül voltak regisztrálva Londonban ebből kb 1000 embert kérdeztek meg az meg a másik dolog hogy ki mit mondott és aztán kit karikázott be.

2018. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Ne is haragudj de ez nem reprezentativ... En külföldön elek mar több mint 10 eve... es aki magyart ismerek mindenki a fideszre szavazot itt kint is...
2018. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

" Én azt szólom, hogy ezek az angolok ne akarjanak beleszólni a magyar választásokba, mert nem itt élnek és adóznak."


de bezzeg a románok, meg ukránok szavazatai jók voltak a fidesznek mi?

2018. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

" En külföldön elek mar több mint 10 eve... es aki magyart ismerek mindenki a fideszre szavazot itt kint is..."



Én meg 5 éve és mindenki a Jobbikra.

2018. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
3, hát bizony, ha a románok és ukránok szavazatai nem kívánatosak, akkor az angoloké se legyen az.
2018. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

# 1

# 2


A Tényekben mondták, hogy terjed valami agyevő amőba, akkor azt hittem, hogy fakenews, de lehet, hogy ebben igaza volt a fidesznek.

2018. ápr. 10. 19:05
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Gyurcsány is megmondta, hogy ezek ne akarjanak beleszólni itt milegyen.
2018. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!