Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ez az Origós cikk...

Fideszesek! Ez az Origós cikk az értelmi szinteteket tükrözi, vagy szégyenlitek, hogy ilyen szintre süllyedt a manipuláció, gyűlölködés és hazudozás?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 11. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szégyellik, sőt tetszik nekik
2018. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a cikk a szerző értelmi szintjét tükrözi. Meg azért aki elvárja az ilyen idiótaságokat. Bosszantó az ovis viselkedés, de nekik is van főnökük, sőt azoknak is lehet. Inkább az a rossz, hogy annyira butának nézik az embereket, hogy ezen a szinten megy a "közmédia". Bár lehet buták is...
2018. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Annyira hülyék egyébként a fideszesek. Mert ha Soros be akar telepíteni 1 millió menekültet, vesz 1 millió kötvényt. Ugyanis elég jó befektetés. És hopp máris sikerült a terve.

Ezen az országon tort ül a sötétség.

2018. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
miért kellene szégyelnem magam egy origós cikk láttán?
2018. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezen most egyszerre röhögtem egy jót, és szomorodtam el, sőt lettem iszonyat dühös. Tényleg, még csak 20 leszek, nem akartam elmenni, most sem biztos, hogy el akarok menni Magyarországról. De legalábbis egy pár hónapra nem lenne rossz, mert tényleg remegek már az idegtől, meg a sok idiótától. Kéne a levegőváltozás... Lassan inkább antiszociális leszek, mert ez a sok birka egyszerűen tagadhatatlanul ijesztő.

R.I.P.

2018. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 4/6 Időpont ma 14:16


Ha Fideszes vagy, simán mond el, hogy mit érzel ennek a cikknek az olvasása közben, mert őszintén, kíváncsi vagyok rá. Te elhiszed ezeket, vagy nem? Hülyének tartod azokat a köröket, akik célközönségnek számítanak a cikk szempontjából, vagy sem?


Ne akadjunk már el azon, hogy félreértelmezzük a kérdést... Nem magadat kell szégyelld nyilván.

2018. ápr. 11. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem szégyenlik azok, simán elhiszik.. XD

Lassan lehet felkészíteni a birkákat a következő ellenzékre :P

2018. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez a cikk az origósok értelmi színvonalát tükrözi, semmi mást.
2018. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

"ha Soros be akar telepíteni 1 millió menekültet, vesz 1 millió kötvényt"


Miből venne? 1 kötvény 300 ezer EUR, 1 millió kötvény 300 milliárd EUR, soros vagyona 8 milliárd dollár, fasorban sincs.


Olcsóbb ha lefizet pár embert Brüsszelben a kvóták támogatására.

2018. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le a soros szót ballibre és máris értelmet nyer az egész. De azt a szót sokan nem értik azért kell a soros.
2018. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!