Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt kell folyton a Fideszről...

Mièrt kell folyton a Fideszről beszèlni?

Figyelt kérdés

Vège a vàlasztàsnak. Mindenki tudja az eredmènyt.


Mièrt nem inkàbb arról tèmàzunk a politikai tèmàban,hogy hogyan tovàbb?


(Kijelentem,hogy nem vagyok Fideszes!)


2018. ápr. 12. 06:55
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Nem beszélhetünk a kecsua indiánokról a politika rovatban, ha ők nem igazán szólnak bele az életünkbe a politikán keresztül.
2018. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy jön ide egy bölcs vàlasz.

Sajnàlom,hogy feltettem a buta,èrtelmetlen,àtlagon aluli kèrdèsemet.

Bocsànat.

Tovàbbi kellemes tèmàzàst a Fideszről.

2018. ápr. 12. 07:00
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondták az új kormány a népesedés politikára fogja helyezni a fő hangsúlyt. Kiváncsian várom mit találnak ki.
2018. ápr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kikerülhetetlen beszélni a Fideszről, de, hogy jó is legyen (persze egyből bele fog kötni valaki):


[link]

2018. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán azért beszélnek még mindig a Fideszről, mert sok helyen pont olyan bakik, hibák történtek amik a Fidesznek tett jót?

Félreértés ne essék, ígyis-úgyis a Fidesz nyert volna, de közel se 2/3dal, nem tudott volna önállóan kormányt alapítani, egyedül nem dönthetett volna semmiről se, stb.

2018. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: Deutsch T felcsinálja majd a legújabb titkárnőjét is.
2018. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Nem, Deutsch Tominak nem nagyon fognak engedni semmit se már ugye ahogy elég véres harc volt közte meg Orbán között az MTK stadionjával kapcsolatban, elég csúnyán becsicskította Orbánt.
2018. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!