Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok azt, hogy a...

Támogatnátok azt, hogy a Szabadság-szobrot, vagy a "Felszabadulási Emlékművet" bontsuk le, és egy hatalmas Mária-szoborral pótoljuk, mint ami Rio de Janeiróban van?

Figyelt kérdés
Magyarország ugyanis keresztény ország, ráadásul a Boldogasszony, Szűz Mária országa! A migránsoknak is egy jelzés lehetne.

2018. ápr. 5. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy legalább 60 méter magas Orbán szobor kellene, mely éppen Erzsébet-utalványt oszt.
2018. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Rioban nem Jézus szobor van?


De mindegy is, nem támogatnám. Azt támogatnám, hogy legyen esetleg máshol ilyen szobor, de sose tartottam helyesnek egy meglévő, alapvetően mindenki számára pozitív üzenetet hordozó szobor ledózerolását.


Egyébként hitedet szeretnéd kifejezni, vagy egy jót migráncsozni? Mert nekem utóbbi tűnik valószínűnek.

2018. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
A szovjet felszabadítási emlékmű helyére támogatnám. Annak a helyére felőlem egy hatalmas f**zt is rakhatnak csak bontsák már le.
2018. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, Rióban Jézus van, mindegy, itt Mária lenne.
2018. ápr. 5. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

NEM!


A város szímboluma és legyünk büszkék rá!


Mondjuk erzsébetutalványt nyugdíjasoknak osztó Orbán-szobroba benne volnék! De csak ha magasabb mint az usa szabadság-szobor!!!


:D

2018. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
72%

Bocs, de Magyarország népességének jelentős része (főleg a fiatalabbak) ateista.

Nekik milyen szobrot állítsunk, ami szintén jelzés lehetne?

2018. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Bocs, de Magyarország népességének jelentős része (főleg a fiatalabbak) ateista.

Nekik milyen szobrot állítsunk, ami szintén jelzés lehetne?"


Valami olyat, ami a megtérésre sürgeti őket. Pl. egy két elemből álló szobrot, az egyiken egy rothadó hulla, a másikon egy Jézussal lévő lélek van.

2018. ápr. 5. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem, semmiképp nem támogatnám, jól van az ott. Még 56-ban se engedték ledönteni, hiába komancsok emelték.
2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Tulajdonképpen igen. Vagy valami más liberális pukkasztó szobor, Horthy Miklós vagy hasonló legyen a helyén.
2018. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Annak ellenére sem támogatnám, hogy római katolikus vagyok.
2018. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!