Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azok, akik...

Miért gondolják azok, akik elmennek tüntetni szombaton, hogy ez valami változást fog előidézni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ellene egyáltalán. Jobbikos szavazó vagyok. Csak egyszerűen nem látom értelmét. Ha lenne esetleg 4 héten keresztül minden héten 1 ilyen tüntetés, talán annak sem.

Minden Fideszes politikus otthon fogja nézni TV-n keresztül, hogy a nép saját magát őrli fel. Talán még röhögni is fognak a markukban.

Akik megtesznek egy ekkora választási csalást, becsapják 8 éven keresztül az országot, azoknak sajnos nemhiszem, hogy megmozgatná a lelkiismeretét az, hogy egy nagy tömeg tüntet Budapesten.


2018. ápr. 13. 02:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Legalább bizonyítani akarná valamelyik párt, h csalás történt, de annyira nagy a különbség, hogy ennyire semmire se mennek. Most a tüntetés miatt se fog semmi történni,


Ha elcsalnak 1-2 ezer szavazatot, akkor is fidesz nyer!

2018. ápr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

van az tomeg aminel orban keze-laba megremeg


csak el kell erni azt a krikus tomeget!

2018. ápr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
kritikus tomeg
2018. ápr. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
2018. ápr. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Mert optimisták és ebben hallgatnak Orbánra: "Merjünk nagyot álmodni!"
2018. ápr. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
1 mm eső várható. Oda lessz a forradalom
2018. ápr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

"Minden Fideszes politikus otthon fogja nézni TV-n keresztül, hogy a nép saját magát őrli fel. Talán még röhögni is fognak a markukban."


Igen és valószínűleg valami több hatvanezer forintos pezsgőt fognak kortyolgatni mellé, ahogy ismerem őket.

2018. ápr. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem. Főleg, hogy az ország felét fikázzák, birkázzák, agymosottozzák. Mindig elfelejtik, hogy a változás nem ott kezdődik, hogy ki van kormányon, hanem, hogy te magad, hogy éled az életed, és hogy viselkedsz az embertársaiddal. Mert ha valaki máshogy gondolkodik mitn te, nem az a helyes viselkedés, hogy anyázol és le fideszkutyázod. Ezeknek a gyerekeknek fogalmuk sincs a világról, történelemről, politikáról, hirtelen 3 nap alatt lett belőlük ekkora hazafi és politológus. Eddig hol voltak? Vajon követték a világpolitikát? Figyelték a parlamenti híradásokat? Ott voltak minden nemzeti ünnepen és megemlékezésen? Kirakták azt a kokárdát? Utánaolvastak hiteles forrásból a kommunizmusnak, a rendszerváltástól napjainkig terjedő időszaknak? Tisztában vannak az EU működésével és lényegével, tudják egyáltalán kik ülnek ott?


Kétlem, ők csak balhézni akarnak.

2018. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

"Mert ha valaki máshogy gondolkodik mitn te, nem az a helyes viselkedés, hogy anyázol és le fideszkutyázod."


Ezért kell listázni a sorosbérenceket.

2018. ápr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az emberek unatkoznak! Hangosan frocsognek Orbanra, majd titokban ra szavaznak es most megint jatszak a fesztivalt! Nevetseges!
2018. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!