Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, mi erről a...

Fidesz szavazók, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Én rájuk szavaztam, de ez így kicsit nyomasztó számomra, remélem a jövőben valamivel szerényebben fog hozzáállni a dolgokhoz.



2018. ápr. 13. 14:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
16%
Szerintem jól nyomja, remélem még rá is tesz pár lapáttal!
2018. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Graulálok... semmi mást nem tettél, csak egy úttal közelebb vitted az országot a diktatúrához.


Ez van, én szarom le, külföldről is tudtam, kire nem fogok szavazni, meg nem nekem lesz szar.

2018. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Bár nem vagyok fidesz szavazó, de minden pofon jó helyre megy.
2018. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
"Most kell szerénynek lenni..."
2018. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5: Jó, de ez még a választások előtt volt.
2018. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem vicces forma az Orbán ,érti a humort ,annak a fuxos senkiházinak meg miért ne szólna be? Ő fizeti a bérét.
2018. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Van, aki végig is nézte a videót, vagy csak elolvasta, hogy a közismerten pártatlan és hiteles 444.hu mit lát bele?😂 Vagy csak soha nem volt még férfitársaságban, aki itt mindenféle rettenetességet hallucinál ebből?😂
2018. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

-Te Patyi, kitaláltam valamit,de ne röhögjél ki!

-Na mondjad,Viki, ne kímélj.

-Össze kéne hozni egy kis bírságot...

-A Vonának? Még a múltkorit se tudták kiköhögni,hagyjuk már azt a szerencsétlent.

-Vonának a lószart, nekem.

-Te hülye vagy főnök. Leitatott a Feri?

-Mondom..ezek feszt azzal csesztetnek,hogy diktatúra van, zsebemben a Péter,meg ilyenek,tudod. Mutassuk meg,hogy nem.

-De mire? Nem történt semmi.

-Majd fog. Kampány közben beköszönök egy oviba,a Simiék rárepülnek,mint döglégy a friss szarra.

-Te hülye vagy,Viki,a Gyurcsány haza is vitt egy idegen gyereket,majdnem megkapta érte a lovagkeresztjét. Ki fog ezért megbírságolni?

2018. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Elszomorító azt látni hogy egy kormánytól elvileg független szervezet, az NVI elnöke csicska módjára bocsánatot kér a miniszterelnöktől, amikor az szóváteszi hogy meg lett büntetve. Ja és ezt a miniszterelnök közzé teszi a saját facebook oldalán, mert tudja hogy a sok prolinak erre van igénye.
2018. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi begyöpösödött ember van ebben az országban, főleg #9. :) Látszik, hogy emberi kapcsolatokról fogalmatok sincs, mert még nem volt benne részetek. Gondolom olyan emberek vagytok, akik életükben nem mondtak még egy poént vagy nem mosolyogtak valakire még soha. Sajnos vagy nem sajnos, de kisebbségben vagytok véleményetekkel. Ahogy az vasárnap is kiderült :))
2018. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!