Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy ellenzéki...

Csak én látom úgy ellenzéki szavazóként, hogy ennek az ellenzéknek el kell takarodnia?

Figyelt kérdés
Szerintem akárhányszor ismételnék meg a választást, ezzel az ellenzékkel ugyanez az eredmény fog születni mindig. Mostmár engem is felbőszítenek azzal, hogy egymásra mutogatnak, választási csalást kiáltanak, ahelyett, hogy magukba néznének. Volt 4-8 évük ezt a rendszert értékelni, embereket megszólítani, de nem tették. Utólag meg sírnak. Előtte kellett volna gondolkodni. Azzal, hogy elindultak a választásokon, mi meg szavaztunk rájuk, legitimizálták a rendszert. Szóltak nekik millióan, hogy ez 1-1 alapú választási rendszer, de f.. S taktikai rá és ránk is.

2018. ápr. 13. 17:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
-tikai
2018. ápr. 13. 17:38
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen jól látod. A jobbik volt még, amiben reménykedni lehetett.
2018. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi!
2018. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, ha kiírnának egy új válaszasztást, még annyi szavazatot sem kapnának, mint most. Úgy viselkednek, mint egy IQ szegény csürhe. Sajnos ezt kell mondanom.
2018. ápr. 13. 17:47
 5/19 A kérdező kommentje:
És ami a legdühítőbb számomra, hogy még mindig azt gondolják, hogy Magyarország=Budapest.
2018. ápr. 13. 17:48
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Pacsi pajti!

Az egész magyar politikai elitet ki kéne söpörni. Szánalmas, ahogy most veri a seggét a földhöz az ellenzék, mint egy hisztiző négyéves.

2018. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek. Ezért sem megyek tüntetni.
2018. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ami megint csak dühít, hogy rátelepszenek a civilek tüntetésére is hétvégén. Felfordul tőlük a gyomrom. Ahelyett, hogy meghúznák magukat.
2018. ápr. 13. 17:57
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Orbán legnagyobb szerencséje, hogy ilyen ellenzéke van.
2018. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Jól látod, az előző két választáson a Jobbikra szavaztam, de most bennük sem láttam értelmes alternatívát, a baloldal meg komolytalan.
2018. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!