Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy ellenzéki...

Csak én látom úgy ellenzéki szavazóként, hogy ennek az ellenzéknek el kell takarodnia?

Figyelt kérdés
Szerintem akárhányszor ismételnék meg a választást, ezzel az ellenzékkel ugyanez az eredmény fog születni mindig. Mostmár engem is felbőszítenek azzal, hogy egymásra mutogatnak, választási csalást kiáltanak, ahelyett, hogy magukba néznének. Volt 4-8 évük ezt a rendszert értékelni, embereket megszólítani, de nem tették. Utólag meg sírnak. Előtte kellett volna gondolkodni. Azzal, hogy elindultak a választásokon, mi meg szavaztunk rájuk, legitimizálták a rendszert. Szóltak nekik millióan, hogy ez 1-1 alapú választási rendszer, de f.. S taktikai rá és ránk is.

2018. ápr. 13. 17:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért most nem megyünk tüntetni!
2018. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Legalább is annak a részének aki nem fogta fel, hogy a Fidesz ellen 1:1-be kell menni. Még az "NVI szerver hiba" mellett is le lehetett volna váltani a korrupt kormányt. A szavazók mindent a seggük alá toltak bőségesen, tálcán nyújtották a kormányváltást.
2018. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Így ahogy mondjátok. A baloldali partoknak fontosabb volt az önös érdek, mint a váltás. Kapaszkodnak a bársony székhez meg a vele járó lóvéhoz.

Amíg nincs rendszerváltás addig csak a módszert fogjuk 4 évente cserélni.

2018. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek, ugyanolyan hülyék, mint azok, akik a migránsozást benyelik, hiába szörnyülködnek.
2018. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Mindenféleképpen, csak Narancs hatalom van és kész.
2018. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Végre valaki felébredt, és remélem egyre többen így tesznek majd.

Az ellenzék most ássa a sírját, nem lesz kérdés ki fog újra nyerni 4 év múlva.

2018. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te! Én is így vagyok vele.
2018. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Én már végleg tudom, ki nyeri véglegesen a választásokat. Viszlát balosok, vége!
2018. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

jól látod,ez az ellenzék kudarca volt nem a fidesz nyeresége.

a kutya párt azzal azzal a pár szavazatával 40 millás támogatást kapott.

ha az ilyenek pitiánerek mint a kutya,lmp,együtt,dk,momentum stb visszalépett volna a fenébe akkor lehetett volna itt bármiféle esély.

2018. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!