Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti már kibékültetek a barátait...

Ti már kibékültetek a barátaitokkal, kollégáitokkal, esetleg családtagjaitokkal a választások óta? :-)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert össze sem vesztünk.

Értelmes, intelligens ember nem veszekszik politikán.

2018. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Össze sem vesztünk.
2018. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Jó magam fideszes vagyok van ismerősöm amellik MSZP-s Jobbikos sőt DK-s is. Soha nem vesztem össze velük ezen, még ha netán vitatkozunk is de sosem a politikáról az a pártok dolga nem a szavazóké
2018. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
nem
2018. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Az én környezetem nem azon a szinten van, hogy politika miatt összevesszünk.
2018. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elmondtam, hogy idiotizmusnak tartom, hogy nem vesz részt a választáson az ismerősöm. Be is linkeltem neki még aznap a wikipedia cikkét. Aztán túlléptünk rajta :D
2018. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én fel sem vettem, hogy sértegetik a politikai nézeteimet, a többiek viszont azóta is fel vannak háborodva, hogy én hogy merészelem leírni azt, mi alapján döntöttem. Túlzottan nem érdekel mondjuk, majd lenyugszanak valamikor. Ha meg nem, akkor ez van. Vannak értelmesebb ismerőseim is, akik bár a túlsó oldalon vannak, képesek értelmezni azt, amit a másik mond. Velük nem kaptam össze.
2018. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

ÉN nem vesztem össze sem a környezetemmel, sem a családommal, sem senki mással - nekem nincs kivel kibékülnöm.


A másik oldalról én kaptam afolyamatos lenéző megjegyzéseket, beszólásokat és sértegetéseket azért mert a fideszt támogatom és nem velük értettem egyet.

Ez sem változott a választásokkal.


Én soha nem haragudtam senkire a politikai nézetei, véleménye miatt - velem szemben viszont előtte és utána is ment a gyűlölködés, pont azoktól, akik szerint a mi oldalunk gyúlölködik.

Ez már így is fog maradni, ők nem változnak. Ennyi.

2018. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos még nem. Szüleim nagy fideszesek, mert fater korábban munkásőr volt. Miután a jobb híján a jobbikra szavaztam, kitagadtak és nem állnak velem szóba.

Gondoltam nem fog nekik tetszeni, ha tudtam volna ekkora bajt csinálok, tutira nem követek el ilyen hülyeséget. Azóta hozzám sem szólnak, nagymamámhoz költöztem. fele részt nála lakom, fel részt egy barátomnál. jajj, remélem vége lesz! Úgy érzem túlságosan nagy rajongói a miniszterelnöknek és teljesen csak neki akarnak élni. mintha valami szektások lennének. ez szörnyű!

2018. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem vesztem össze senkivel sem, igaz nem is híresztelem, hogy baloldalra szavaztam. Úgy látom nagyon ítélkezőek és elutasítóak sokan, egyből elkezdenek komcsizni, gyurcsányozni, sorosozni, meg frász tudja még miket hadoválnak. Szűk rokonságon kívül teljesen kerülöm a politikát irl.
2018. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!