Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » De mi van, ha tévedünk?

De mi van, ha tévedünk?

Figyelt kérdés

Mi van, ha tényleg ami most zajlik az egy szükséges rossz, és ami később jönne, csak rosszabb lenne? Nem akarok hinni ennek a gondolatnak, és kifordul a belem az istenverte társdalmat megosztó retorikától, de mi van, ha az egész mögött valami olyan van, ami a legkevésbé rossz? :/


Nem akarok hinni benne, de az sem túl valószínű, hogy csak azért szavaznak rájuk, mer fúj migráns meg soros...


2018. ápr. 16. 02:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem tévedünk.

Az, hogy a narancskomcsik lopnak mint a szarka és felélik az ország jövőjét az csak szimplán rossz. De nem szükséges.

2018. ápr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Arra cézol hogy valójában jó a Fidesz? Értünk lop csak ezt mi ellenzék nem tudjuk belátni, átlátni?


Ilyesmire? :D

2018. ápr. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
#2 folyt: Amúgy nekem is megfordult a fejemben, mondjuk rühellem Orbánt de mi van ha tényleg a jószándék hajta... mondjuk Mészárossal is csak azért lopat hogy erősödjön és szilárduljon az ország gazadaságilag, tudom hülyén hangzik, de megfordult fejemben-..
2018. ápr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kettes: Nem azt mondtam, hogy jó. Hanem hogy a sok pocsék módszer közül ezzel van esély felzárkózni

Tudom, hülyeség, és nem hiszek benne, ahogy a mostani kétharmadban sem hittem. ksz@r minden na, én meg már nem tudom kinek van igaza, kinek nincs...

2018. ápr. 16. 02:43
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Egész biztos hogy nem, ez a versenyképtelen kormány szükségtelen rossz.
2018. ápr. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Egy darabig hittem ebben, de tisztán látszik, hogy nem törődik alap dolgokkal (pl. az egészségügy helyzete), és amúgy ekkora (ellopott) összegeknél ez márt amúgy sem elképzelhető. (Hogy forgatsz vissza a gazdaságba 1 billió (népszerűbb nevén ezer milliárd) forintot?)
2018. ápr. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nincs kétségem affelől, hogy egyik politikus sem akar rosszat az országnak, de attól még dolgozhatnak rosszul és rosszul is dolgoznak.


Ha valamititokztaos nagyobb jó álla tettek hátterében, azt egyszerűen kommunikálni kéne, és akkor elfogadnám. De nincs ilyen kommunikáció, csak hazugságok.


Mondjak egy példát? Amikor a Fidesz szabadságharcot kezdett az IMF ellen, akkor is mindenféle irreleváns dologgal jöttek, miközben egyedül az volt a céljuk, hogy átcsoportosítsák a magánnyugdíjakat állami kasszába. De erről nem beszéltek se előtte, se utána.

2018. ápr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Érted jövünk elvtárs, nem ellened!
2018. ápr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

"Kettes: Nem azt mondtam, hogy jó. Hanem hogy a sok pocsék módszer közül ezzel van esély felzárkózni"


Igen, egy olyan párttal jó nagy esély van felzárkózni, ami a szíve szerint leginkább visszamenne a középkorba és felrakná a Főnökúr fejére a koronát, a többiek pedig lehetnének az ő nemesi hűbérurai, a maradék 99% pedig a hűbérurak jobbágya.

Ez lenne ám a nagy felzárkózás!

2018. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

Számomra az a fura, hogy valaki képes azért valaki ellen szavazni, mert "ezek a szemetek már megint lopnak".


Most őszintén, valaki tényleg annyira naív, hogy szerinte az ő pártja nem fog lopni? Vagy úgy véli kevesebbet fog?


Ugyanmár!

Ha ez alapján kéne dönteni, akkor tényleg csak az anarchia jöhet szóba.


Márpedig, sok ellenzéki szavazó itt van mocskosul bajban. Ezen az egy érven kívül nem tud másra támaszkodni.


Én több érvet is tudok mondani, hogy miért a kormánypártra szavaztam. Az ellenzékiek mennyit tudnak?

2018. ápr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!