Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorlás és a természetes...

A bevándorlás és a természetes fogyás miatt milyen EU, Európa lesz a jövőben?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdésemet, hogy szinte már eldöntött tény, hogy ide Afrikából, és a Közel-Keletről kell behozni embereket. Szerintem ezt már nem lehet megállítani, főleg, hogy már most vannak itt bevándorlók. Ezt zömmel a munkaerőhiány és az elöregedés miatt indokolják.

De kértem én, ha ez megtörténik az biztos jó lesz? És milyen Európa lesz az, ahol lesznek nem európai származású területek?


Ha működne ez az elképzelés, akkor lehetséges, hogy a bevándorlás által nagyobb népességű Európa a jövőben versenyképes tényező maradhat?



2018. ápr. 17. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nemzethalál, gyász, pusztulás, legalábbis gondolom ezt akarod hallani.


Amúgy Nyugat-Európába több mint ötven éve özönlenek a közel-keleti bevándorlók és az a fránya Nyugat csak nem akar kimúlni.

2018. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A konkrét válaszra térjünk vissza 83 év múlva.
2018. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a Neandervölgyi ember is eltünt, állítólag nem is volt annyira civilizálatlan, sőt, civilizáltabb volt mint a beözönlő homo sapiens amelyik valószínűleg magába olvaszotta és így eltünt civilizációstul...


Vmi ilyesmi.

2018. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj történelmet.


Nézd meg mi lett az amerikai kontinensen akár a kevésbé fejlett indiánokkal, akár az inkákkal, amikor beözönlöttek máshonnan az emberek, mert hogy ott "kevés volt a munkaerő" meg "nem volt elég ember" a nagy területeken.


Vagy nézd meg az összes többi földrészen mi történt az őshonos kisebbségekkel, amikor nagy létszámú, más kultúrájú embertöeg érkezett a lakóhelyükre. Legyenek azok az oroszok, törökök, arabok vagy akár a hunok annakidején.


Ha megy a dolog úgy tovább ahogyan eddig, akkor 20 év múlva a nyugatabbra levő országok városaiban éppen olyan etnikai arányok lesznek az eredeti nemzet őshonos tagjai és az "új állampolgrok" gyerekei között, mint ami nálunk van a kistelepüléseken ma már a romák és nem romák gyerekei között.

Ahol több gyerek születik, ott bizony több lesz abból a nációból.


!0-50 év múlva meg a kisebb településeken is ez lesz odakint.


Nálunk fordítva, a romáknak a száma fog egyre emelkedni és a kistelepülések után a nagyobbakban is egyre nagyobb lesz az aránuk

Ezzel nincs semmi gondom, ők éppen úgy magyarok, mint én vagy más. Arról kell gondoskodni, hogy éppen olyan tanultak, képzettek legyenek és éppen úgy a társadalom hasznos tagjai legyenek, mint mások. Vagyis lesz köztük tanultabb és kevésbé tanult is, dolgosabb és dologkerülő is, mint a nem romák között is van. Csak az arányok a kettő között ne legyenek rosszabbak.

Pontosan emiatt nem szabad engednünk, hogy még egy probléma társuljon mellé és olyanokkal is foglalkozni kelljen, akik eredendően nem magyarok, akiknek van saját országuk.


De ez csak az optimista verzió.

A történelem tanulsága az, hogy ha egy erőst sokáig elnyomnak és megakadályoznak abban, hogy megvédje magát törvényesen, akkor abból biuony erőszak születik. Az európai emberek erősek, csak a politikusaikat választották meg rosszul és hagyják magukat elnyomni a liberálterroristák felől. De nem fogják már sokáig hagyni. A németeknél 2 év alatt ötszörösére emelkedett az önvédelmi fegyverek száma, a városokban a nők mindenféle önvédelmi eszközöket vásárolnak, gázsréket, riasztókat, és szerveződnek a közösségek a gyerekek, nők megvédésére, kíséretére.

El fog jönni az a pont, amikor már nem fog számítani, hogy a liberálisok csúnyákat mondanak vagy éppen letiltják a facebook megjegyzéseket, számonkérik a véleményeket - az emberek a provokációkra vissza fognak ütni.

Abból pedig még soha nem volt jó senkinek.


Ezt kellett volna elkerülni azzal, hogy nem engedik be azt a 2,5 millió illegális bevándorlót azon tömegek mellé, akik már bent voltak. Ahogyan nekünk még van lehetőségünk elkerülni, ha kimaradunk az egészből.


Ha az én vélemnyem számít valamit, szerintem Európa ketté fog szakadni. A nyugati bevándorló országokra és a keleti tagállamokra, köztük kerítássel, határellenőrzéssel.

És nem a másik oldalon fogják megakadályozni hogy innen átjuthassanak oda.

2018. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Neandervölgyi ember is eltünt, állítólag nem is volt annyira civilizálatlan, sőt, civilizáltabb volt mint a beözönlő homo sapiens"


Ez komoly? Úgy tudtam a neandervölgyi egy selejt volt hozzánk képest

2018. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A neandervölgyi is tapintással tájékozódott a sötétben, mint most az emberek a közvilágítás fejlesztés után. Hajrá tiborcoztatás!
2018. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen ez egy komoly kérdés. Szeretnek azzal érvelni hogy munka erős hiány meg stb.... De aztán egy cikkel vagy tárgyaló teremmel lejebb már azon megy a sirás hogy a mesterséges intelegencia elfogja venni a munkát az emberektől. Csak egy érdekes tény Mo. az emberek 50+% lehetne helyetesíteni gépekel és AIal. Persze a demokrácia és a politika miatt ez nem lesz könnyű. Akkor most én rakom fel a kérdést nem vagyunk túlnépesedve Európában? Egyépként ezt én nem láttom nagy problémának egyedül attól félnek hogy kifogja kifizettni a nyugdíjt amit szerencsétlen ember 50évig fizetett az államok ettől nagyon félnek és próbálnak alternativákat találni valós megoldás helyett
2018. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!