Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miskolciak! Mennyire vagytok...

Miskolciak! Mennyire vagytok elégedettek a városvezetéssel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én teljesen meg vagyok elégedve, az utóbbi 3-4 évben sokat fejlődött. Rengeteg útfelújítást láttam az utóbbi években. Sok rendezvényt szerveznek, ami jót tesz a hírnevének szerintem.
2018. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miskolc a leglepukkantabb város az összes közül!

Egy útfelújításnak vered itt magad?

Amikor ótvar az egész?!

2018. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég putri, én ugyan nem Miskolcon lakom de napi szinten jártam ott az elmúlt 7 évben, és mit ne mondjak annyira retkes, züllött hogy arra szavak nincsenek. Persze van néhány jól menő vállalkozó akik Mercikkel meg Porschéval mászkálnak, de az emberek többsége lepukkant, a közterületek állapota pedig 1-2 kivételtől eltekintve riasztó. Az összes busz- és villamosmegálló úszik pl. a hányásban. Én ezt nem nevezném annyira nagy dicsőségnek.
2018. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
2-esnek írnám, hogy azért még nem kell lenézni a miskolciakat! És nem igaz, hogy minden buszmegálló tele van kosszal, a belváros például tiszta és rendezett. Nem Diósgyőrről beszélek, ahol tényleg egy kicsit piszkosabbak az utak és a terek. De a belváros nem az utolsók közt van Magyarországon!
2018. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

2010-12 között jártam suliba Miskolcra OKJra. Azóta csak átutazóban, stb. vagyok Miskolcon. Semmit nem fejlődött a város, csak pár bolt zárt be. Ózdon több fejlődést láttam, mint Miskolcon.

Egyedüli fejlődés, amit még fel lehet hozni, hogy lett KFC meg Burger King is Miskolcon.

Igaz munkahelyek nincsenek, az emberek költöznek el Miskolcról, stb.

2018. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok: szerintem az ország egyik legszebb városa VOLT Miskolc! Éltem ott, jól tudom.

Sajnos a város vezetése évtizedek alatt nem tudta feldolgozni az LKM és a DIGÉP elhalását. Nem volt koncepció, nem volt akarat és nem volt tehetség sem!

A hajdan hasonló léptékű Kassa és Debrecen messze elszáguldott mellette, és már Nyíregyháza mértékével sem mérhető - sajnos!

2018. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk Nyíregyháza még Miskolcnál is putribb, plusz ott semmi sincs, szóval Miskolc ahhoz képest még mindig jobb.
2018. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán van pl. az ország messze legjobb állatkertje!

Akkora idegenforgalommal, hogy az hihetetlen.

Az egész Sóstót és környékét az hozza fel!

Ráadásul még némi ipara is van...

2018. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó, de egy állatkert nem egy város. Jártál már te a belvárosban vagy a buszpályaudvar környékén? Hát volt szerencsém két éve, mit ne mondjak örülök hogy nem ott élek. A buszról leszállva az első élményem az volt hogy majdnem beleléptem az odaszáradt hányástócsába, amit gondolom két hete nem bírtak eltakarítani a váróterem elől. De amúgy az egész város putri volt, mindent ellepett a szutyok. Ja meg majdnem kizsebeltek.
2018. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!