Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sem érnek a mai...

Szerintetek sem érnek a mai MSZP politikusok a régiek nyomába? Tegnap láttam Kovács Laci bácsit az M1-en, teljesen tisztán beszélt, és hitelesnek tűnt. Pedig a Fideszre szavaztam.

Figyelt kérdés

Még Molnár Gyula is normálisnak tűnik, de a mai MSZP és más ellenzéki politikusoktól egyszerűen felfordul a gyomrom, muszáj elkapcsolni a tv-t, ha meglátom őket, mert annyira őszintétlenek, pl. Kunhalmi Ágikával az élen, aki csak a leggagyibb betanult ellenzéki paneleket tudja mondani, de Harangozó Tamás, Botka, Karácsony, stb. is irritáló vagy az LMP-ben ott van Hadházy Ákos és Szél Bernadett, nagyon gagyi ahogy maffiaállamoznak, meg rezsim, hatalom, gyűlöletkampány, stb., nem tudnak mást mondani.


Miért ilyen silány ma az ellenzék?


21F


2018. ápr. 18. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
2018. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
21 éves vagy, szóval te még nagyon picike voltál, mikor kormányon volt az Mszp, ráadásul kétszer is, és ők is ugyanolyan gagyik, okádékok, maffiózók, mint a mai pártok, hiába próbálják adni a szépet.
2018. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Engem a maiak sem irritálnak, és nem fordul fel tőlük a gyomrom, inkább úgy látom, hogy a maiak harmatgyengék a régiekhez képest. Nem tudnak politizálni, nincsenek jelen, nincs semmilyen víziójuk, stratégiájuk. Igen, egy Kovács László, egy Lendvai Ildikó ma is több klasszissal a Molnár Gyulák, a Tóbiás Józsefek és a többiek felett állnak.
2018. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Lehet azért, mert az M1-en láttad :P


Komolyra fordítva a szót, nekem sincs bajom a régi politikusokkal, de ez amolyan trend, hogy a fiatalabb nemzedéket a fiatalabb politikusok talán jobban meg tudják szólítani.

2018. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát; lehet, hogy tisztán beszélt, de arra is figyeltél, hogy mit is mondott?
2018. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert aki igazán komoly ember, az csak a képviselői székért, úgy hogy tudja hogy úgy sem alkothat semmit, csak a száját jártathatja nem hagyja ott az alkotó munkáját.


Akik pozicióban vannak azok is jóban szeretik a gyengébb képességű, hozzájuk alázatos, irányítható embereket. Az ilyenek azt teszik a havi 1 millió körüli fizetésért, plusz havi 1,2 millió elszámolható kiadásért (750 ezret fizethet alkalmazottra), amit mondanak nekik.


[link]

2018. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
...jobban...
2018. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Kovács László messze a legkulturáltabb, legeurópaibb magyar politikus volt az elmúlt 28 évben, magasan kiemelkedik a magyar mezőnyből.
2018. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam Kunhalmi veri ki a biztosítékot: szerintem az a nő többet árt a szociknak, mint az egész Fidesz együttvéve!

Kár, hogy bejutott a Parlamentbe, abszolut érdemtelen rá!

2018. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Én meg azt hallottam, hogy az M1-en csak kormány propaganda van, s ellenzéki ott meg se szólalhat.


Erre te Kovács Lászlót látod ott.

2018. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!