Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most szombaton is lesz tünteté...

Most szombaton is lesz tüntetés? Vajon többen lesznek, mint múlt szombaton?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 19. 19:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%

Fél ország....

XD!

Nem a farok csóválja.

2018. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, kevesebben, már csak azért is, mert a szombat, most munkanap lesz.
2018. ápr. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván a fidesz potenciális szavazótábora nem lesz ott, mert nem ad egy ezres utalványt és egy kiló fonnyadt krumplit ezért nekik senki, de lesznek ott szépszámmal.
2018. ápr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Én ott leszek, mert Soros fizetett érte.

Soros, migráns, határzár, Paks2!!!4444!!

2018. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Kevesebben voltak. Megunták. Márkizaj utasítgatott és hergelt a színpadról, rettentő ellenszenves ember.

Nem is szerveztek már jövő hétvégére, hanem valamikorra későbbre. Unalmas.

2018. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén. Mit várnak ezektől a tűntetésektől? Lemond a Fidesz? Vagy most komolyan,MIT? Ez már inkább csak a magamutogatás,hamár szavazáson elvéreztek.Vicc az egész. A főnököm is ment,aztán élménybeszámolót tartott,hogy milyen jó volt. Nekem most lett hiteltelen a szemembe. Nehogy a következőre kötelező jelleggel nekem is mennem kelljen. :(
2018. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hehe, csak nem agyhalottak. Nézz meg egy-két videót a szavazóitokról. Nekem a helyetekben égne a pofám
2018. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 semmit nem várnak, max önmaguktól. Ez a tüntetés arról szól hogy nem vagy egyedül. Az országért meg tenni kell senki nem fogja megoldani helyetted. És lesz még tüntetés. De ti ettől még boldogan etessétek a fideszeseket, megérdemlitek őket
2018. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert valaki nem jár ilyen tüntetésre,az nem biztos hogy Fidesz szavazó,SŐT!!! Az a több mint 5 millióból hány ember megy ki égetni magát oda? A DEMOKRÁCIA része az is,hogy el kell fogadni a többség akaratát,ha tetszik ha nem. Nekem is és másoknak is. Attól,hogy néhány ezres csőcselék hisztizik az utcán,mi fog változni? Nem járnak a villamosok,a buszokat elterelik miattatok. Csak a nép kezd egyre jobban haragudni RÁTOK!Kell egy új egységes ellenzék,aki hiteles a választópolgárok szemében,aki nem a fideszt akarja legyőzni,hanem az ország sorsát akarja jobbra fordítani. Amíg ez nincs meg,ki is költözhettek az utcára. Nem a Fidesz nyert,csak nincs alternatíva. SAJNOS!
2018. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!