Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik egy párttal sem értenek...

Akik egy párttal sem értenek egyet, mit várnának el? Milyen legyen a programuk?

Figyelt kérdés

Lényegtelen hogy szavazott-e valakire ( "nincs más", "ez a legjobb a választékból", "inkább ők mint a másik" ), lényegtelen hogy ha igen akkor jobb- vagy baloldalira, ellenzékire vagy kormánypártra. Az se számít ha nem volt szavazni.

Én se értem egyet egyik párttal se, de elmentem mert úgy gondoltam hogy ha nem teszek semmit, nincs jogom elégedetlennek lenni.


Tehát ti, akiknek nem felelnek meg a jelenlegi pártok; mit vártok, milyen programja legyen "az ideális" pártnak? Jobb vagy baloldali legyen? Mik legyenek a legfontosabb intézkedések?


2018. ápr. 20. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Több fát, egészségügyet, parlagfűmentesítést, oktatást, kevesebb adót, nemzetközi korrupcióellenes bizottságot, szociális hálót!
2018. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Kevesebb fát, több viacolort!


Kórház minek? Taigetoszról le kell tosszni a betegeket!

2018. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szüntessék meg a mentelmijogot! Hozzanak törvényt arról, hogy a nép dönthesse el, mennyi lehet egy politikus fizetése. Ha visszaélnek a a helyzetükkel azonnali vagyonelkobzás és komoly évek a sitten, a nagyfaaszú kancigányok között!! Minden"kiskapu" legyen felszámolva, minden tekintetben elszámoltathatók legyenek!!! Ezek nélkül soha nem lesz tisztesség a Földön!!!!
2018. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Teljesen szerintem senki nem ért egyet egyik párttal sem. Én egy nagyon szélsőjobboldali, rasszistának nevezett pártot támogatnék. Máshogy nem állítható meg a bevándorlás sem.
2018. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Az adók, a bürokrácia és a szociális rendszer drasztikus csökkentését várnám. Persze ilyen Magyarországon sosem lesz.
2018. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Magyarországon minimalizálni kellene az államot, mert itt rohadtul nem működik ez a mindent elvonó rendszer.

Lehet, hogy a svédeknél bejön, de gondolom ott nem lopnak el minden mozdíthatót.

2018. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

'Én egy nagyon szélsőjobboldali, rasszistának nevezett pártot támogatnék.'


Csak nem te voltál, aki ennél a kérdésnél Hitlert dicsérte agyba-főbe?

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__92..

2018. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

"Lehet, hogy a svédeknél bejön, de gondolom ott nem lopnak el minden mozdíthatót."

Ott sem jön be, csak mivel ott jóval kevesebb a piaci szabályozás, ezért ki tudják termelni azt a rohadt sok pénzt, amit az állam elvon és még ami megmarad az is elég a megélhetésre. Viszont hosszú távon az sem tartható, mert az újra elosztórendszer egyre inkompetensebb generációkat termel ki, akik már nem fogják tudni reprodukálni elődeik gazdagságát.

2018. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

#8

Igazából most, hogy jönnek a gépek és az automatizált gazdaságok, az mindent felboríthat.

2018. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Igazából most, hogy jönnek a gépek és az automatizált gazdaságok, az mindent felboríthat."

Már jöttek az 1800-as években és mindent felborítottak. Drasztikusan nőtt az egyén termelékenysége és az általános jólét.

2018. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!