Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várják el egy fiataltól,...

Miért várják el egy fiataltól, hogy legyen saját lakása, és éljen külön a szüleitől?

Figyelt kérdés
Honnan kéne szednie annyi pénzt, hogy tudjon magának venni egy saját lakást, és el tudjon költözni?
2018. ápr. 24. 19:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Ki várja el? Idegenek? Mi közük hozzá?
2018. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Lazy Lover ***** válasza:
94%
fogalmam sincs.... ezek a észlények nem tudom hol élnek
2018. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Mert kapitalizmus van.Ez is a szegényekkel szembeni diszkrimináció része
2018. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az idősek sokszor azzal piszkálják a fiatalokat, hogy miért élnek még mindig a szüleiknél, és miért nem költöztek el 18 éves koruk után.
2018. ápr. 24. 19:47
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
És hova költöznék?A híd alá?Kádár alatt volt bérlakás,akkor még egyszerűbb volt minden..
2018. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és még mindig a szüleimmel élek.
2018. ápr. 24. 19:54
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
És? Az egyik legfontosabb dolog az életben hogy sose érdekeljen más mit gondol rólad. Ha ezt megfogadod nyugodt életed lesz.
2018. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

A magyar társadalom nagyobb része rendkívül begyepesedett, főleg az idősebbek. Mivel régen az vót, hogy mindenki megházasodott és gyereket szűt mán 20 éves korára, ezért most is legyen úgy! Hán mer régen is úgy vón, oszt kész!


Nem gondolkodnak el a körülményeken, nem gondolkodnak el rajta, hogy már nem 1958-at, hanem 2018-at írunk és úgy általában semmin nem agyalnak, csak éldegélnek a saját kis proli világukban és elégedettek vele. Eszükben sem jut, hogy másképp is lehetne élni, annyira beszűkültek.


Én például 27 éves, fiatal férfi vagyok és egy 200 fős, nógrádi faluban nőttem fel, de jelenleg Budapesten élek már 2 éve.

Hosszú a hajam és amikor lemegyek anyámékhoz vidékre és kimegyek az utcára, egyből mindenkinek az a legnagyobb problémája, hogy nekem miért van hosszú hajam és "hogynézőki gyerek!?"

Úgy néznek rám a hosszú hajam miatt, mint valami földönkívülire, aki most lépett ki előttük az űrhajójából. Szóval a magyarok rendkívül intoleráns és besült emberek, főleg vidéken. Jó is, hogy eljöttem onnan, mert nagyon lélekölő volt. A táj persze szép lenne, meg minden, de az emberek...

2018. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2%

Talán heteronak kene lenni, es felvenni a csokot a barátnővel....


Amugy ki nem szarja ke hogy hol laksz?

2018. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"Talán heteronak kene lenni, es felvenni a csokot a barátnővel...."


Oké, és honnan szerezzek egy komplett lakást? Amúgy barátnőm sincs :(

2018. ápr. 24. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!