Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-nek miér jó hogy...

Az MSZP-nek miér jó hogy ráakaszkodnak támogatottság nélküli parazita pártok? (párbeszéd, liberálisok)

Figyelt kérdés
Fodor Gábornak és Karácsony Gergőnek ez megéri de az mszp mit gondolt, hogy majd miattuk több szavazójuk lesz? Vonzó a fiataloknak? Esetleg félnek hogy önálló indulás esetén még nagyobb a bukta?
2018. ápr. 26. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan csak a Karácsony miatt szavaztak rájuk. A Fodort én sem értem, bár szerintem a KDNP-nél még nekik is nagyobb bázisuk van.
2018. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így legalább a szocik hátán betudnak kapaszkodni a parlamentbe.
2018. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy írta előttem, még most is rafinált aljas módon kihasználja a kisebb pártokat hogy bejuthassanak.

Nincs már Horn Gyula bácsi, Medgyessy és a többi szutyok, mint Biszku Béla hogy példakép legyen nekik.

2018. ápr. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!