Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt valaki mostanaban a...

Volt valaki mostanaban a kutvögyi korhazban? Tenyleg kivülröl omlik a vakolat?

Figyelt kérdés
az interneten terjed egy kep allaittolag a kutvögyi korjazrol kivülröl, de a google keersöbe nem talalom a kepet, es ami kepek kijönnek azon a kutvögyi korhaz teljesen maskeppen nezz ki. Kacsa az egesz hir, avgy valoban omladozik az epület?
2018. ápr. 27. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom de a stadionok tip-top allapotban vannak ugyhogy semmi para!
2018. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
A budapesti kórházak még országos szinten is nagyon szar állapotban vannak.
2018. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Én is láttam egy képet facebookon. Olyan volt, mintha egyáltalán nem lenne vakolat, mintha le lenne verve. Aztán néztem, hogy mostanában volt ott valami felújítás.
2018. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Sűrűn járok arra. Valóban omlik, pontosabban a műmárvány burkolata potyog. De ez csa kívülről van. Amint leér az úton az ember, eljut a János kórházhoz. Na ott a külső vakolat nem omlik, mert nincs. Klinkertéglásak az épületek. Belül viszont nemcsak omlik, rohad is. Több kórtermet ki kellett üríteni, mert életveszélyes. A legtöbb mosdó működésképtelen, a falak és a mennyezet penészes, és ezek csak azok a helyek, ahová földi halandó bejut. De vannak lezárt részek is. Nem titkos dossziékat őriznek ott. Elrohadnának.
2018. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most lesz felujitas, nem? [link]
2018. ápr. 27. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Volt, de ráomlott a vakolat. Temetése május 31-én, 25 órakor lesz a MFÁT-ban. (Magyarország Fidesz áldozatai Temetőben)
2018. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy felújítás alatt álló rész, amit most a hiszti kedvéért felkaptak.
2018. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsy-ban voltam egy infarktussal. Eléggé szét van pukkanva. Éjfélkor kihajtottak bennünket a kórteremből mert haldoklott egy ember. Utánna Zsákban eltávolították a "sikeres" ujraélesztés után. Utánna az ágyon a szart szétkente egy nő szivaccsal, löktek rá egy lepedőt és jött az új beteg....
2018. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!