Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány évet bír még...

Szerintetek hány évet bír még ki Magyarország a Fidesz kormányzása alatt, ameddig még élhetőek a körülmények?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 23:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok kint maradni, mivel csak dolgozni járok ki, és nem károgtam senkinek se, hanem tettem érte hogy jobb legyen. Akinek elég a havi 100-150 ezer az nyilván boldogan él otthon is, de ha albérletet/lakáshitelt is kell fizetni akkor már elég szűkös a keret. Én nem szeretek éhezni, de otthon bizony sokszor előfordult hogy nem volt pénz kajára. Pedig dolgoztam mindig. Ebből lett elegem, ezért döntöttem úgy hogy inkább kint dolgozok, és nem bántam meg
2018. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
68%

28! oh wait, really wait, because you forgot to check a few statistics

magyarul folytatom, volt a 90es évek elején a 80as évek végén egy elég komoly visszaesés, olvass utána Black Monday, Japán gazdasági csoda vége, hidegháború vége miatti állami költségvetések lefaragása, csak azt jobban kezelték mint a 2009est. Általában tényleg 15-20 éves trendet követ a gazdaság, a döntéshozók eszén és előrelátásán múlik, hogy időben belenyúlnak a bajba, vagy hagyják mint 2008ban, hogy tönkremenjen a fél világ.

2018. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mi számít még élhetőnek?

Részemről már átléptük azt a határt.

2018. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!