Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lesz a magyarok Eva Perónja...

Ki lesz a magyarok Eva Perónja? Nem lenne rá szükség?

Figyelt kérdés
Úgyértem, ki lehetne az, nem csak a politikai palettáról aki olyan tekintélyre tehet szert egy esetleges olyan munkássággal?

2018. máj. 2. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Dúró Dóra
2018. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
LOL. Javaslom, nézz utána, ki volt és mit csinált valójában Evita, ne csak a musicalből tájékozódj.:D
2018. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy az előző már javasolta, nézz utána ki is volt Eva Peron.


Serinem nem igazán van szüksége ennek az országnak olyan nőre, aki eladja magát egy diktátornak, tétlenül nézi éveken keresztül ahogyan visszaél a hatalmával, kifosztja az országát és terrorizálja a népét, majd a néptől ellopott pénzből nagy kegyesen visszad egy keveset az embereknek.

2018. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom ki volt Eva Peron, árnyoldalnak is nevezhető ez a vele szembeni kritika, de azt semmi sem módosítja, hogy reményt keltett egy nép én, és a támaszuk volt. A musical egyébként nézhetetlen de az is világossá teszi ezeket.

Nélküle Juan Peron sok idén lett volna de elnök nem, és nélküle valóban totális államot épített volna ki nem olyat amelyben könnyedén megbuktatható volt később.

2018. máj. 3. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz – már megvan elég régóta. A neve Lévai Anikó.
2018. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!