Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tamogatnatok az amerikai...

Tamogatnatok az amerikai egeszsegugyi rendszer bevezeteset Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
azert kerdezem,mert a jelenlegi,ha normalis korhazak,normalis felszerelessel lennenek,es nem tulterhelve,akkor meg mukodne,de igy ahogy most van minosithetetlen.

2018. máj. 4. 12:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%

jó akkor bemásolom mert arra lusta vagy hogy megnyisd


Ilyen kórház évtizedek óta nem épült Magyarországon

(illusztráció)

Mi épül?egészségügyi fejlesztéskórházfejlesztés

Ilyen kórház évtizedek óta nem épült Magyarországon

magyarepitok.hu2017.10.25. 14:49FacebookGoogle+TwitterEmail

A több mint ezer ágyas dél-budai centrumkórház egymillió embert lát majd el, többek közt egy 200 ágyas baba-mama centrumot is létrehoznak benne a tervek szerint.


HIRDETÉS

Szerdán délután Budapesten sajtótájékoztatót tartottak a fővárosi szuperkórházak egyikeként megépülő dél-budai centrumkórházról. A XI. kerületi Szent Imre Kórházban szervezett eseményen Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere bejelentette, a projekt élére Dr. Bedros Róbertet nevezték ki miniszterelnöki megbízottként. A Szent Imre kórház főigazgatójának feladata a beruházás koordinálására, a szaktanácsadás, valamint a kormányfő tájékoztatása lesz.

2018. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

de pontosan tudom kedves utolso,mivel eltunk kint.es amit mondasz az csak feligazsag,kell biztositas azt jonapot..nem cigire kell kolteni,meg piara hanem csomagot valtani.


es marhara nem vagyok gyurcsanyfan,joeg Isten orizz hogy partpolitikaval foglalkozzak nemzetiszockent.

2018. máj. 4. 13:15
 13/39 anonim ***** válasza:
57%

totál szívás van ez a sorozat

a lényege a faszi rákos de nincs biztosítása így kezelést sem kap ezért drogot kezd eladni hogy nehogy meghaljon

2018. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
igen a Breaking Bad,neztem,ja igen biztositas nem kellett,beutott a gixer,aztan az onkologia lerantotta,ja kerem..mondom nem szorni kell a penzt baromsagokra.
2018. máj. 4. 13:18
 15/39 anonim ***** válasza:
47%
most is köthetsz magánegészségügyi biztosítást ha annyira kemény vagy csak az ilyen biztosításokat nem a csóringereknek találták ki (szóval nem neked)
2018. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

1)honnan tudod hogy mennyit keresek?


sehonnan


2)ha eszrevetted volna altalanossagban a jelenlegi ellen vagyok.

2018. máj. 4. 13:21
 17/39 anonim ***** válasza:
65%
akkor mi akadályoz meg? mi a bajod?
2018. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
2018. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
semmi bajom nincs,egy diszkurzust kezdemenyeztem a kerdesemmel.ki hogy latja,ki az aki tamogatja.gondolom eleg egyertelmu hogy a jelenlegi egy vicc kategoria.
2018. máj. 4. 13:25
 20/39 anonim ***** válasza:
62%

már bocs de ha nem tetszik magánegészségügyet akarsz senki nem akadályoz meg még linket is adtam

viszont akinek nincs ha 5száz-1milliós keresete az nem fog magánegészségügyet fizetni

mi az a magán? az hogy annyit kér amennyit akar

mi az a piac? abból lehet választani

mi az a kóperáció? az hogy összebeszélnek a nagyok és lenyomják a kicsit

mi lesz ebből? az hogy nagyon drága lenne ez a fajta biztosítás



mi van most? az hogy nekem ingyen tömték a fogam sőt fehér zománcot tettek rá ingyen

mi van most? az hogy ingyen megröntgeneztek és nemhogy törés egy repedés se látszott de azt mondták lehet hajszálrepedés és teljesen ingyen begipszelték pedig még kértem is hogy ne gipszelje be de ragaszkodtak hozzá

ja meg 1000 ágyas kórház épül meg vesznek vagy 20 helikoptert

2018. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!