Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg egyre több migránst...

Tényleg egyre több migránst látni a magyar utcákon?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy bizonyos városokban egyre gyakrabban előfordulnak. Na most, ha valóban igazat mond a kormány, hogy nem engedik be őket, akkor miért vannak egyre többen? Én Szegeden egy egyre sűrűbben látok arabokat és négereket is. Akkor most hogy van ez?

2018. máj. 8. 12:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem egyetemisták voltak az biztos. kisebb csopoportokban lófrálnak. Elég nehéz nem észrevenni őket.
2018. máj. 8. 13:31
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
Fekete Pákóra is rendőröket hívtak,mert migránsnak nézték, mikor barátnőjét lekísérte egy Makó melletti kis faluba, ahol a nő lakik.
2018. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
24%
"komoly? Nahogy? Milyen a Magyar bőrszíne??? És milyen a migránsé... Ha egy fehér ember érkezik Magyarországra illegálisan az már nem is baj? :) És mi van ha sötétebb bőrű turisták?
2018. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem zárom ki azt se, hogy turisták, bár azért kétlem, mert furcsa lenne, ha pont most kezdenének ide szokni az arab és néger turisták..
2018. máj. 8. 13:48
 15/29 anonim ***** válasza:
21%

Eddig is érkeztek és ezután is érkezni fognak ide turisták.

Eddig is éltek és ezután is fognak itt élni más nemzetiségûek.

(Az meg már csak mellékes, hogy menekülteket is befogadtunk.)

2018. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én is észre vettem, egyre több afrikai és arab migráns Budapesten. Ezek a migránsok, sok kis gyerekükkel szoktak menni az utcán. Tehát nem lehetnek turisták. Nos Fidesznyik ez fogjátok megmagyarázni nekem?
2018. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Na és mi van az ómigránsokkal? Azok akkor most migránsok vagy magyarok? Vagy mi van azokkal akik túl sokat napoztak? Azokra hívjam a rendőröket vagy nem? Ha beszél magyarul maradhat? Teljesen összezavarodtam valaki elmagyarázhatná már végre!


Mert ügye legyen már ez az ország MAGYAR ország. Bár ilyen alapon ez a város már elveszett (debrecen), mert itt elég sok nem tisztavérű nem-fehér embert lárok, főleg ilyenkor nyáron.

2018. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

HakapesziM


Azt fölfogtad, hogy a kis ironizáló írásoddal épp most lettél migránssimogató? :-D

A kunokat annak idején azért hozták be az országba, hogy növeljék a csökkenő népességet, dolgozzanak ott, ahol a magyarok már nem akartak, vagy nem voltak elegen, és persze támogassák a fennálló nekik kedvező államhatalmat és IV. Béla uralmát. Nem ismerős valahonnan?

Külön bónusz, hogy a magyar lakosság betolakodónak, barbárnak, beilleszkedésre alkalmatlannak, kulturálatlannak tartotta a kunokat, akik lopnak, élősködnek, asszonyokat erőszakolnak, és tönkreteszik a termés, és még pogányok is és csak előkészítik a terepet a többi ázsiainak, aki majd elfoglalja Magyarországot.. Ez se ismerős valahonnan?

Sőt még a kun fejedelmet is megölték a magyar főurak.

A vége az lett, hogy a kunok tényleg rabolva, fosztogatva vonultak ki az országból.

Aztán meg mikor tényleg megjött a keleti hódító tatár-mongol törzsszövetség utána mégis vissza kellett hívni a kunokat, hogy feltöltsék az országot, és bár kezdetben mai divatos szóval élve párhuzamos társadalmakban meg no go zónákban éltek a Duna-Tisza közén, azért pár száz év alatt egész szépen beilleszkedtek.

A kunok a maguk korának migránsai voltak, az akkori magyarok szemében, a történetük tanulsága mégis az, hogy nem csak tudtak velük együtt élni, hanem teljesen be is illeszkedtek.

2018. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Lazy Lover ***** válasza:
9%

ne csodálkozz...


[link]

2018. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%

"egyre több afrikai és arab migráns Budapesten. Ezek a migránsok, sok kis gyerekükkel szoktak menni az utcán. Tehát nem lehetnek turisták. Nos Fidesznyik ez fogjátok megmagyarázni nekem?"



Én nem vagyok fideszes, de ezen mit kell magyarázni? Van olyan magyar törvény hogy Budapestre nem jöhetnek arabok, afrikaiak turistaként vagy bevándorlóként?

2018. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!