Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal, egyetemet végzett...

Fiatal, egyetemet végzett emberként miért kell titkolnom, hogy a Fideszre szavaztam?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy minden közösségi médiát, illetve a fórumokat is ellepték a ballib megmondóemberek. Sok barátom belépett az LMP-be, Momentumba. Ez teljesen ok, de miért probléma az, hogy én a többséggel értek egyet? Miért nem lehet vállalni, ha valaki a kormányt támogatja?

2018. máj. 13. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
60%

nem kell titkolnod csak ha nem akarsz fejfájást magadnak akkor nem hangoztatod olyan fórumokon mint a gyk. Nem a komment szekcióban való letolásért viszont a privát üzenetek formályában történő zaklatás rohadt idegesítő tud lenni


Sőt szerintem a kérdésed végett te is fogsz kapni legalább 5 fenyegető privát üzenetet reggelig

2018. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
40%
Egy féle embernek "kell" ma Magyarországon titkolnia a véleményét: a gyáva, gerinctelen fajtának, aki nem képes kiállni magáért. Politikai állástól függetlenül. Mindenkinek vannak nem népszerű véleményei, és az, hogy vállalja-e önmagát, gerinc kérdése. Szóval talán nem egy parlamentbe be se jutó párt vélemény diktatúrája a probléma, hanem te vagy egy loser.
2018. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
59%

Akkor nem csak engem bombáztak, fejlett kommunikációs képességgel rendelkező alul iskolázott hangemberek?

Megnyugodtam :).

2018. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan vállald.
2018. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
88%

# 2


Van némi igazság a mondandódban viszont itt a kérdező kifejezetten online fórumokra gondolt. Mivel felvállalni felvállalta a szavazólapon leadta a szavazatát arra akire ő akarta.


De itt a vélemények nem tiszteléséről van szó. Mi a francért kell megkövezni azt aki nem ugyan azon a véleményen van mint a többi? És félre értés ne essék ezt pártállástól függetlenül mondom mivel a kormánypárti fórumokon is ugyan ez folyik, ott is ugyan ez van. Mi értelme van ennek?


A leggusztustalanabb az egészben hogy már pártot nem divat szidni, már a szavazók lejáratása folyik nem a pártoké na nekem ez az ahol elszakad a cérna

2018. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
58%

Mert ahogy a fajtársaid, úgy te sem bírsz normálisan megnyilvánulni.

"ballib megmondóemberek"

Fröcsögés nélkül nem sikerül leírni kettő mondatot? Erre valóban nem kéne büszkének lenned.

Az egyetemed pedig senkit nem érdekel, nem is értem, miért fűzted bele a kérdésbe.

2018. máj. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
72%

"Az egyetemed pedig senkit nem érdekel, nem is értem, miért fűzted bele a kérdésbe."


Nem érted? Pedig elég nyilvánvaló, mert itt 24/7 ben az megy hogy a fideszre csak a tanulatlan prolik szavaznak.

2018. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
56%
Miért, mi baj van azzal a szókapcsolattal, hogy "ballib megmondóemberek?"
2018. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 meszike91 ***** válasza:
96%
Lehet vállalni, legfeljebb lesz akinek nem tetszik. Ezért nem hiszem hogy bármilyen hátrány érne.
2018. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!