Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CEU az egyáltalán mi? Sok...

A CEU az egyáltalán mi? Sok magyarországon működő egyetemet ismerek, de erröl az egyröl életemben először hallok, ha tényleg egy olyan nagy nemes egyetem ahogy azt a médiában hangoztatják akkor hogy eddig szinte az öszes ismerösöm előszor hallot róla

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, a ti tudatlanságotok a tárgyat minősíti, de gondolom az ilyen embernek van a legnagyobb pofája, ha valaki meg nem hallott arról, Ani szerinte fontos vagy "alap"...
2017. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Tudod, ami már elmúlt, az mindig fölértékelődik :)
2017. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Szia Kérdező!

ANNYE,BCE,BME,DE,DRHE,ELTE,EHE,MOME,PPKE,SZFE,ZMNE...

Mennyivel nehezebb így ismerni az egyetemeket...ugyi...?:)

2017. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem hangoztatták a létezését mert olyan gondolkodásmódot képvisel, ami idehaza nem túl népszerű.
2017. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is most a botrányok során hallok először róla. Nyilván gyakorlati szempontból teljesen jelentéktelen egyetemről van szó, ez az egész elvi kérdés. Valójában annak a mintapéldája, hogy a kormány bármit megtehet az esetleges konkurencia kisemmizésére és úgy egyébként is, ami a diktatúra ismertetőjele.
2017. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 1/5 Időpont ma 22:52"

Igen tudod ezért is kérdeztem rá mivel amikor egyetemeket kerestem ezt az egyet sehol sem láttam egy ajánlott listán sem szerepelt

2017. ápr. 5. 23:34
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

# 6/6 Időpont tegnap 23:34


Ha jól sejtem akkor mostanában kerülsz a felsőoktatás közelébe. A CEU csak MSc felett kínált képzéseket, ezért nem találtál rá. Gyakorlatilag bárki, aki 1-2 évet eltölt BSc-n, hall róla.

2017. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7/7 Időpont ma 00:11

Még mielőtt valaki belekötne:

*MSc és felett

2017. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul Közép Európai Egyetem, így talán már ismerősebb lehet a neve :)
2017. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
semmi, csupán Kelet-Európa legerősebb egyeteme, ami világszínvonalon működik, tele Harvard, Oxford és Stanford professzorokkal. Sajnos a kritikus gondolkodás egy bolsevik mafiának nem tetsző dolog, ezért most bezáratják.
2017. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!