Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek most reménytele...

Az ellenzékiek most reménytelenebb helyzetben vannak, mint a 2014-es választás után?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 1.7 millió szavazat a Fidesz és a Jobbik közti különbség.

Jelenleg a Jobbik nem áll a helyzet magaslatán, mert még maga se tudja, hogy mit akar és kik maradnak a tagjai.

Ezen az sem segít, hogy istentisztelettel kezdik a gyűlést és vitatják, hogy ők vagy a Fidesz veszi komolyabban a tízparancsolatot.

Szar van a palacsintában a Jobbiknál, kérdés, hogy megeszik, vagy időben kidobják.

A többi pártimitáció még ennyi szót sem érdemel.

2018. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az ellenzéki politikusok biztosan.


Én viszont valódi ellenzékiként a kormány és a jelenlegi ellenzék ellenzéke is vagyok.

Szánalmas ez a banda.

Csak a Kétfarkú!

Az egyetlen értelmes választás!

2018. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

véletlenül rányomtam a küldés gombra....


Szóval én most amúgy egészen fel vagyok lelkesülve.

Most kiderült, hogy az LMP, MSZP, Jobbik és a DK soha nem lesz esélyes ellenfele Orbánéknak.

Szerintem az LMP és az MSZP végre megdöglik, és nem fognak bejutni a parlamentbe legközelebb. Nem kár értük, szó szerint semmit nem csináltak az elmúlt 8 évben.

Viszont a hanyatlásuk esélyt és teret adhat az új, feltörekvő pártoknak pl Momentum és a Kétfarkú Kutyapárt, sőt még a Jobbiknak is ha folytatják a néppártosodást és beemelnek pár liberálisabb arcot pl Hadházy.

2018. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A jobbiknak nem nagyon jött be a "néppártosodás". Én magam is oda x-eltem, de ha megérem 2022-őt egyáltalán akkor a további "munkásságuk" fogja befolyásolni, hogy fogok-e újra, vagy nem.
2018. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanolyan helyzetben vannak, de ha a következő 4 évet megint fingreszeléssel töltik, és a végtelen plusz egyszer lejátszódott mszp-t és dk-t nem húzzák le a vécén, megint ki fognak kapni.
2018. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekes ezt 2020-ban olvasni, a Jobbik már a bent maradásért küzd, az MSZP már lényegében kieső, az LMP meg kb eltűnt.
2020. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!