Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek milyen kritikát,...

A fideszesek milyen kritikát, szemrehányást fogadnak el? Egyszerűen azt tapasztalom, hogy nincs olyan dolog amit ne tudnának megmagyarázni. Valóban iq szinthez kellene kötni a szavazati jogot?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

#10


A KÖZÉPISKOLÁBAN volt kisz-titkár, vagyis a középiskolai kisz-szervezetének volt a vezetője.

Ne keverd gyurcsánnyal, aki az országos KISZ vezérkarába tartozott bele felnőttként is és a rendszerváltás ilyen KISZ veetőként érte.


Mintha a mostani középiskolai diák önkormányzat vezetőjét kevernéd a Fidelitasz vagy Societas vezetőségében elfoglalt pozíciókkal.

Tudom, hogy jól hangzik, hogy kisz-es volt, de úttörő is és kisdobos is volt, éppen úgy kötelező jelleggel, amíg kötelező volt. Ahogy akkoriban mindenki.


Mészáros már a rendszerváltáskor üzletember volt. A vagyonát nem úgy szerezte, mit gyurcsány, hogy az anyósa adta neki kölcsön a bank pénzéből majd "ügyesen" vásárolt belőle a magyar állami vagyon kiárusításakor, ezért nem is lett hírtelen vagyonos, gazdag ember.

Attól, hogy nem rázta a rongyot a nyilvánosság előtt, a környezete pontosan tudta ki ő és milyen anyagi helyzetben van.

Valóban megnőtt a vagyona, jelentsen. De nem 1-2 év alatt, hanem 25év alatt folyamatosan.

Attól, hogy korábban nem tudtál róla semmmit, attól még vállalkozó üzletember volt előtte is.

A momentumot támogató Bojár Gáborról meg én nem tudtam semmit korábban. Most akkor igazam lenne ha kijelenteném, hogy biztosan visszaélésekkel meg egyebekkel szerezte a vagyonát az elmúlt 25 évben csak mert én nem tudom it csinált???

Marhaság lenne, ezért nem állítom, hanem ha érdekel, akkor utána nézek. Ennyi.

2018. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
#8: "Liberalis nem volt soha..." Marminz Orbán? Az gáz, hiszen mégiscsak 8 évig volt a Liberális Internacionálé alelnöke.
2018. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
#11: "Mészáros már a rendszerváltáskor is üzletember volt..." Az lehet, de még 7 éve is csak 3 cége volt, most meg 120 körül. És a vagyona is, jó ha 1 milliárd volt akkor, most meg... Persze, lehet azt mondani, hogy zseniális üzletember és pusztán a tehetségének köszönhet mindent. Csak hát, ki hiszi ezt el? Szerintem, még te sem...
2018. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a magán termelő erő, a magántőke bevonása a állam gazdaságba. Csak ehhez engedni kell létrejönni és megerősödni, mert csak akkor termel hasznot a költségvetésnek ha a pénzesedő magyar ott forgatja a vagyonát. Ezzel mindenki jól jár. A nyugati nagy cégek is így tartják fenn a jól menő országuk gazdaságát miközben ők mocskosra gazdagodnak és egyre nagyobb pénzeket tudnak a gazdaságban gyarapítani a köznek a javára is.
2018. máj. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fideszes, más se -van világképem mindenféle párt segítsége nélkül.

De a szemrehányás nem tartozik a politikai elemzés világához, krtitika meg kevés van, mocskolódás, ordibálás, személyeskedés.

Szerintem pl a kamatpálya kialakítása komoly terv jó végrehajtása volt.

Te hogy látod?

2018. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!