Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az összes ellenzéki párt...

Ha az összes ellenzéki párt kettészakad, akkor valóban a stabil DK lehet Orbán legfőbb kihívója? Gyurcsány csak 5 százalékos, de nagyon következetes politikát folytat.

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Haha, esélytelen. Gyurcsány rég leírta magát, kb azért van még a politikában, mert van pénze és untakozik, nem azért, mert bárkinek is kell."


Szerintem vannak olyanok, akiknek kell.


Nem tudom, hogy a DK mennyire kihívó, ha nekik lenne a legnagyobb bázisuk, akkor gondolom ők lennének a fő kihívók.


Egyébként szerintem durva, hogy Gyurcsány Ferenc még mindig benne van a politikában!

2018. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Viktor Király gondoktól terhelt arccal ült a trónra.

- Rám férne egy kis vidámság!

Gondolta, és megszólította a közelben táncikáló csörgősipkás alakot:

- Én már bevettem a xanaxomat. Fetókám, te mit szedsz?

- Nem szedek én semmit, nem vagyok én bolond.

- NYIHIHI!

Viktor király akkorát röhögött, hogy majd leesett fejéről a korona.

2018. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Fletó? 2006 után azt hiszem, az ország nagy része - még az ellenzékiek közül is - megtanulta, hogy kire nem szabad szavazni. Na az első helyen Fletó áll. Ő a magyar politika legnagyobb tévedése, valszeg a 3. évezredig listavezető is lesz. Kádár Jani se okozott akkora kárt ennek az országnak, mint ő, ehhez 6 év elég volt neki. Nagyon tudatlannak, vagy nagyon érdekeltnek kell lenni ahhoz, hogy valaki rá szavazzon.
2018. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gyurcsánnyal semmi bajom. De miből gondolod, hogy ha az ellenzéki pártok ezerfelé is szakadnak, az így lemorzsolódó szavazók a DK-nál kötnek ki?

Nem, nem tartom valószínűnek, sem azt, hogy Gyurcsány lesz az elsőszámú kihívó, sem azt, hogy jelentős mértékben erősödni fog.

2018. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Fletó, mint miniszterelnök? Atya-gatya! A fél ország disszidálni fog!
2018. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!