Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a haláláig lesz...

Orbán Viktor a haláláig lesz hatalmon?

Figyelt kérdés

Ténylegesen teljhatalma van, a bíróságok bedarálásával kb nincs visszatartó ereje, bármit bármikor megtehet, a NER kiépítésével létrehozott egy országos hűbéri rendszert, amely tagjai mind őt szolgálják, az állami médiában "csak jót, vagy semmit" alapon számolnak be róla, stb.

Az orosz putyinista modell épült ki Magyarországon, ahol az állampártot mindig meg fogják választani 60-70%os többséggel, csak a vak nem veszi ezt észre...

2022ben is 2/3a lesz a Fidesznek, erre kb nagy tételben fogadni mernék.



2018. máj. 28. 02:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyű egy dolog ez a demokrácia, hogy mindig az nyer akire a legtöbben szavaztak.
2018. máj. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, majd ha lesz egy értelmes alternatíva ellenzéki oldalon akkor majd lesz kihívója a Fidesznek. Addig meg igaz amit 1# ír, az nyer aki a legtöbb szavazatot kapja. Ebben mi a Putyinista? Alapítson kormányt a 20%os jobbik?
2018. máj. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Úgy,mint Sztálin.
2018. máj. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Vajon meddig vergődik még az ellenzéki szavazótábor? Ki alakítson kormányt a Momentum 2%-al?
2018. máj. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha az ellenzékiek csak arra képesek, hogy ilyen hülye kérdéseket tesznek fel, akkor talán igen. (A közmédia mindig kormánypárti volt, baloldali kormnáyok esetében is, mégis nyert ellenzékből a Fidesz. A "bedarált" bíróság pedig épp most elvett egy mandátumot a Fidesztől.)
2018. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Istenem de szörnyűűű ez az orbán gyorsan panaszkodok egyet, utána elviszem a kölyköt oviba ahol ingyen eszik. Iskolába a másikat ahol ingyen a tankönyv bezzeg a mi időnkben.... Jár a bözske utalvány, bözske tábor, bözske nyaralás gyes, gyed stb.. adókedvezmények

Szörnyű :(

Tudod mi volt mikor gyerek voltam?? Semmi, pedig 1994ben születtem! Mindenért fizettek a szüleim, nem.volt ilyen ingyen tankönyv se más.

Ameddig vidéken sokan élnek 2022 után is Orbán lesz az elnök

2018. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Már csak az a kérdés kinek a haláláig.
2018. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Érdeklődnék, hogy te, kérdező, a halálodig fogod naponta ezekkel a csekély értelemről tanúskodó kérdésekkel bombázni a gyakorit?

Avagy előbb rájössz, hogy más, értelmesebb dolgod van a világban.

2018. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

"utána elviszem a kölyköt oviba ahol ingyen eszik. Iskolába a másikat ahol ingyen a tankönyv bezzeg a mi időnkben.... Jár a bözske utalvány, bözske tábor, bözske nyaralás gyes, gyed stb.. adókedvezmények"


Neked járnak ezek, mert egy éhenkórász vagy. Én mindenért fizettem még eddig a két gyerek után, igaz én dolgoztam, és nem a pofámat tátottam az utalványokért...Általában akinek van munkahelye, és csak 2 gyereke van, mindenért fizetnie kell.

2018. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

#9

Kár mutogatni, hogy mennyire nem vagy képben, csak téged járat le.

Ma már az általános iskolában senkinek nem kell fizetnie a tankönyvekért és 9. osztályban sem. Az 1 gyerekeseknek sem.

Az étkezési kedvezmények majd ezek után jönnek.

Éppen az a lényeg, hogy akik korábban nem kaptak semmiféle kedvezményt, azok miért is sajnálják azoktól, akik most MÁR kaphatnak ennek a kormánynak a jóvoltából?

2018. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!