Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nektek mi a...

Fideszesek! Nektek mi a véleményetek a KDNP-ről? Szeretitek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy az ilyen kérdéseket feltevők lényegében milyen válaszokat is várnak.
2018. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekel, hogy egy átlag Fideszes mit gondol a KDNP-ről. A legtöbb ember parazitapártnak tartja, kíváncsi vagyok, hogy a Fideszesek is osztják-e ezt a véleményt.
2018. máj. 26. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fideszes vagyok... szerintem nincs is.. vagy "jelképként" ott van hogy együtt vannak közben már rég teljesen egybeolvadtak.
2018. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Annyira egybeolvadt az egész hogy semmi értelme külömbségeket keresni. Igazából a KDNP nem több már egy szimbólumnál
2018. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Fideszes vagyok, de csak azért, mert a Munkáspárt túl gyenge, és a Fidesz hasonlít rá a legjobban.


Ateista vagyok, tehát a KDNP keresztény értékeivel nem értek egyet, de ha hozzásegíti a Fideszt ahhoz, hogy megvédje az országot a balliberálisoktól, akkor támogatom.

2018. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekel, mivel elég súlytalan.
2018. máj. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Szintén Fideszes vagyok nekem nincs bajom velük semmi rosszat nem tettek és nem árt ha van egy kis keresztény kultúra is a pártban :D
2018. máj. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Az utánfutó jut hirtelen eszembe...
2018. máj. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Hiányzik mint mellényzsebből a meleg szar...
2018. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Shai-Hulud ***** válasza:
61%

Nekem a szimbiózis jut eszembe...


- A KDNP egyedül teljesen életképtelen lenne, messze a parlamenti küszöb alatt (sőt, szerintem a létezési küszöb alatt).

- A Fidesz viszont kitűzheti a mellére, hogy ők aztán milyen keresztények (bár annyi közük van a kereszténységhez, mint vak lónak a betűvetéshez).


Így viszont (vakulj magyar) mindkettő jól jár.

2018. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!