Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehet jelenteni szerintetek...

Sulek Péter kérdése:

Ki lehet jelenteni szerintetek, hogy a gyakorikerdesek.hu politikai rovatában írók inkább baloldali beállítottságúak?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az állítás szerintetek ?
2018. jún. 6. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem jobbikosból rengeteg van akik itt tolják a hülyeségüket aztán utána jönnem a libsik és harmadik helyen a fideszesek akik komolyabbak.
2018. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

#10

Ezen nincsen semmi nevetnivaló. Internetezők=fiatalabbak. Milyen jó dolog is, hogy a fiatalok utálják a kormányt, de nem tehetnek semmit, mert számszerűleg kevesebben vannak, mint a nyuggerek? Ugye? Biztos, hogy egy fiatalság felől jövő szélsőséges elégedetlenségi jelenség az semmi bajt nem fog okozni. Ugye? Nincs is egészségesebb, mint amikor egy hatalmas csoportot egyáltalán nem képvisel a kormánya, ezért ők felháborodottak, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy tegyenek ellene. Biztos vagyok benne, hogy ez a jelenség összekovácsolja az egész nemzetet, és hosszútávon egy kiegyensúlyozott, jó közérzetű egységes magyarsághoz fog vezetni. Vagy lehet, hogy felakasztanak titeket a lámpavasra.

2018. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Takács zs5 nyilvánvalóan nonstop itt van, és az is nyilvánvaló, hogy nem baloldali, ahogy az is hogy 40% alá nem csökken, ami igen megdöbbentő.
2018. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Vrynn ***** válasza:

Én úgy mondanám inkább, hogy bizonyos kérdéseknél a balos, másiknál meg a jobbos válaszok dominálnak.


Off: Szegény Zsoleszt mindig köpködik, nem tom miért :D Ha nem is értesz vele egyet, de legalább hosszú bekezdésekkel tud érvelni. Más szóval: tudsz vele vitát folytatni. Ez ritka manapság.

2018. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Helytálló.
2018. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" nyilvánvalóan nonstop itt van, és az is nyilvánvaló, hogy nem baloldali, ahogy az is hogy 40% alá nem csökken, ami igen megdöbbentő."


Te is állandóan itt vagy, még némelyik ballib "kollégád" is.

2018. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

"Te is állandóan itt vagy, még némelyik ballib "kollégád" is."


Nekem ez a hobby, hogy a pénzkeresés után idomítok valami hülye elmebeteg réteget. Vannak orbánista leszaporodó megélhetési fialók, aztán az ősmagyarok, és a miért nincs legális fűvesisták, na meg a gyurcsányisták. Gyerekek, dolgozni kell, csak nem Magyarországon! Egyébként gyurcsi és bajnai volt a legkorrektebb veletek!

2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pedig nem úgy tűnik, hogy te az értelmiség táborát erősítenéd. :P
2018. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Először azt olvastam, KINEK lehet jelenteni...
2018. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!