Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon hogy alakult...

Magyarországon hogy alakult ki az a mentalitás, hogy Orbán Viktort tisztelni kell, és a munkahelyen nem illik szidalmazni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na persze, azért szoktak, de én nem tapasztalom a munkahelyemen azt, amiről írsz. Igaz, nem állami cég...
2018. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
11. Örülj hogy nem vitettek el kényszerzubbonyban . Az ilyentől félnek inkább nem mástól. Nem tudhatják közveszélyes vagy e. Bár gondolom hazugság az egész.
2018. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#11 gyerünk ordíts véletlenül se gondolkodj meg amúgy ha lett volna ilyen gondolom csak kitaláltad amúgy is nem jut eszedbe hogy talán a szülők is Fidesz pártiak mivel nekik tetszik ez a rendszer?
2018. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kurv.anyazik az iskolában a marha. Ki kellett volna vezettetni.
2018. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Itt kanadában, ahol dolgozom, semmit nem szólnak érte a munkahelyen, ha leszarod.
2018. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Pedig adhatnának azért a higiénára. Odaszarsz a munkahelyedre és nem is szólnak?


Többet tartottam a Nyugatról.

2018. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Énszerintem lehet,hogy nem az , hogy nem illik csak kirughatnak érte. Meg úgy egyáltalán a politizálásért; nem a munkádra koncentrálsz, és szítod a feszkót a kollégák között.
2018. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Nekem pl. sok román kollégám van. Nem kezdek el velük pl. Trianonról beszélgetni, mert nagy valószínűséggel úgysem értünk egyet, egymást meggyőzni úgysem tudjuk, akkor meg minek keltsünk feszültséget?


Bekapunk két sört, aztán közösen szidjuk a brüsszeli marhákat, abban egyetértünk.

2018. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!